AI Masterclass

Ing. Miloš Čermák

Kurzem Vás provede Ing. Miloš Čermák

Ing. Senta Čermáková, Ph.D.

Kurzem Vás provede Ing. Senta Čermáková, Ph.D.

Základní info

Kurz seznamuje s využitím nástrojů AI a jejich praktickou aplikací se zaměřením na potřeby managementu firem.


Co mi kurz přinese?

Praktické dovednosti pro efektivní využití dostupných nástrojů AI pro zvýšení osobní efektivity a kreativity i pro řešení složitých problémů ve firmě.


Komu je kurz určený?

Manažerům v rozhodovacích funkcích, vlastníkům firem a podnikatelům na nejvyšších a středních úrovních managementu.


Program kurzu

 • AI prakticky: Naší ambicí je představit generativní AI tak, aby vás lákalo ji používat hned. Na každém masterclassu ukážeme 20 konkrétních příkladů (s prompty či využitím dalších nástrojů), jak na to.
 • Jak na generativní AI: Naučíte se používat nástroje jako ChatGPT, Bard či Claude 2 pro dosažení optimálních výsledků. To zahrnuje pochopení různých nastavení, možností a funkcí chatbotů, které lze přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.
 • Rozhodování s využitím AI: Ukážeme vám, jak používat umělou inteligenci k analýze dat a informování o strategických rozhodnutích.
 • Inovativní řešení problémů: Zjistíte, jak používat ChatGPT k brainstormingu a generování řešení složitých problémů. AI může nabídnout nový pohled na věc, hledat nové nápady a podporovat vaše kreativní myšlení.
 • Automatizace rutinních úkolů: Uvidíte, jak využít AI k automatizaci rutinních a časově náročných úkolů, a uvolnit tak více času na strategickou práci.
 • Efektivní komunikace s AI: Naučíte se kombinovat různé nástroje generativní AI pro různé účely.
 • AI jako datový analytik: Dozvíte se, jak rychle a efektivně získat online data a jak jim s pomocí generativní AI rozumět.
 • AI pro týmovou spolupráci: Naučíte se, jak začlenit AI do pracovních postupů vašeho týmu, abyste zvýšili spolupráci a produktivitu. To může zahrnovat použití chatbotů k usnadnění brainstormingu, řízení projektů nebo poskytování dat pro týmové diskuse.
 • AI na míru: Pochopíte, jak ChatGPT trénovat, aby lépe vyhovovala vašim individuálním potřebám a stylu práce.
 • Etika: Získáte přehled o etických aspektech a potenciálních problémech spojených s používáním AI. To vám umožní používat AI zodpovědně a uvědomovat si možná úskalí a předsudky v informacích poskytovaných AI. Ukážeme možnosti, jak používat generativní AI v případě, že pracujete se zákaznickými daty a s exkluzivním know-how

AI Masterclass

Vybraný termín:

10.10.2024  Praha
13:00 – 17:00 hod.

Cena
2 990 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je osm a pět ? Součet zapište číslicemi.