Maďarština

kurz

Základní info

Výuka maďarštiny v kurzech

Nabízíme Vám její výuku v pravidelných pololetních semestrech, nejčastěji 1x týdně 90 minut vmalých kroužcích 4 - 7 studentů nebo menších. Je to optimální počet ke studiu jazyků, abyste byli stále aktivně zapojeni do výuky a znalosti si hned ověřovali a upevňovali častými konverzačními i gramatickými cvičeními s lektory i spolužáky, což určitě oceníte a poznáte rychlé pokroky.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH . Jako pokročilí se můžete po konzultaci s lektorem do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat - pokud nestihnete začátek pravidelného semestru.

V naší jazykové škole můžete také využít nabídky INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto formu výuky preferujete a nebo pokud nemůžete z jakýchkoliv důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více oINDIVIDUÁLNÍ VÝUCE.

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.

Lektoři

Lektorka - rodilá mluvčí mluvící česky, absolventka FF v Budapešti, která Vám pomůže zvládnou maďarštinu se všemi jejími záludnostmi.

Učebnice

Maďarské učebnice "Új színes magyar nyelvkönyv", "Halló, itt Magyarország" nebo "Magyarul-lepesenkent" a materiály připravené pro Vás lektorkou.

Firemní výuka maďarštiny

Patříte mezi podniky zaměřené na spolupráci a obchod se zahraničními firmami a mezi nimi jsou i maďarské společnosti? Při všech jednáních Vám znalost maďarštiny určitě pomůže, třeba jen při neformálních schůzkách a setkáních. Její výuku Vám zajistíme přímo na Vašem pracovišti nebo v našich učebnách v centru Prahy. Rozsah a intenzitu i odborné zaměření této výuky připravíme a přizpůsobíme tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. Přečtěte si všechny důležité informace o našichFIREMNÍCH KURZECH.

Nabízíme Vám také kromě jazykových kurzů i seznámení se s podnikatelským prostředním, historií, kulturou, a reáliemi Maďarska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání.

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o online-vyuka. Nemusíte ztrácet čas cestou za lektory, ani hledat volnou kancelář na výuku ve Vaší firmě - prostřednictvím počítače se v domluvený čas spojíte s lektorem - a už mluvíte maďarsky.

Online výuka maďarštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Internetový kurz maďarštiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého vyučujícího a určitě pomůže při nácviku výslovnosti. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

Maďarsko a maďarština

Během častého cestování do zahraničí se stává vaším nejoblíbenějším cílem Maďarsko? Chcete se proto naučit maďarsky, ale na samostudium si netroufáte? Profesionální služby jazykové školy v Praze určitě oceníte, protože se specializuje na úctyhodných více než 40 jazyků a maďarština je u nás jedním z nejdéle vyučovaných jazyků. Kurzy maďarštiny jsou určen pro začátečníky i pokročilé na různých úrovních až po konverzaci.

O maďarštině

Ukázka textu

Az esctoday.com értesülése szerint nem lesz magyar fellépő az 51. Eurovíziós Dalversenyen, amit Athénben rendeznek, így 2006-ban nem hallhatnak majd az európai tévénézők magyar dalt a nemzetközi fesztivál élő tévéközvetítésén. Az információt az eddigi nevezések is alátámasztják, mivel a biztosnak tűnő indulók között nincs magyar név.

Maďarsky se domluvíte:

v Maďarsku a na Slovensku, Rumunsku, Srbsku a Chorvatsku v oblastech hraničících s Maďarskem.

 

Podzimní semestr 2016 začíná od 19. září, čas první hodiny naleznete ZDE.

Maďarština

Vybraný termín:

 Praha

Cena

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.