KOMUNIKACE PRO ŽIVOT – ŽIVOT V KOMUNIKACI

seminář

Základní info

Dovolujeme si Vám nabídnout interaktivní kurz zaměřený na dovednosti komunikace. Ptáte se, proč zrovna tak banální věc, jakou je komunikace si má někdo ještě zdokonalovat? Odpověď je jasná, pokud ze slovních potyček, diskusí nebo jednání odcházíte s pocitem, že Váš partner mluvil sice česky, ale moc úspěšní jste nebyli?! Je to pouze v argumentech nebo také v něčem jiném, například v osobnosti, výřečnosti, schopnosti argumentovat, nebo jste byli manipulováni? Naučíte se s námi, jak se tomu vyhnout.

Náš kurz, tak jak napovídá název, Vám bude aktivním pomocníkem v běžném životě, ať už je to v rodině, na pracovišti, na úřadech, ve vztazích milostných i přátelských. S námi budete mít možnost dozvědět se, jak působíte na jiné lidi, naučíme Vás dovednosti komunikace, vnímat řeč těla, zlepšíme Vaše vystupování na veřejnosti a to všechno postupně, s ohledem na Vaše potřeby, životní zkušenost ia schopnosti.

Budeme se scházet jednou týdně na 4 hodiny. Každá lekce je zaměřená na určitou dovednost, kterou si budete moci vyzkoušet v praxi na simulovaných scénkách.

Každý frekventant se stává přímým účastníkem každé lekce, bude si moci prožít na vlastní kůži různé situace, které možná ještě nemohl zažít, aby byl připraven čelit nástrahám běžného praktického života.

Každý účastník kurzu, kromě vlastního prožitku dané situace, dostane materiály i v písemné podobě, aby se kdykoliv mohl k poznámkám vrátit a použít je ke svému užitku.

Seminář povede naše spolupracovnice PhDr. Danica Samková, socioložka a psycholožka, která má dlouholeté zkušenosti s vedením kurzů podobného zaměření. Je schopna řešit také Vaše individuální požadavky na zvláštní situace, kde bude zapotřebí jiných forem komunikace.

S ohledem k tomu, že seminář probíhá pravidelně jednou týdně, máte příležitost dohodnout si s lektorkou Vaše konkrétní očekávání, jde o flexibilní, interaktivní formu vzdělávání, která je přínosná pro všechny účastníky.

Seminář probíhá jednou týdně,vždy v pondělí od 16.00 do 20.00,v bloku 12 lekcí, v prostorách Vzdělávací instituce Serafín,Mečislavova 2 Praha 4

Všichni absolventi obdrží certifikát o absolvovaní kurzu.

KOMUNIKACE PRO ŽIVOT – ŽIVOT V KOMUNIKACI

Vybraný termín:

 Praha

Cena
9600 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a šest ? Součet zapište číslicemi.