Angličtina pro turismus

kurz

Základní info

Naučíte se používat cizí jazyk v každodenních situacích spojených s Vaší profesí, kde Vám obecná znalost jazyka již nestačí – rozvoj specializované slovní zásoby, komunikace s klienty, e-mailing a telefonování, prezentační dovednosti, řešení stížností klientů, průvodcovské dovednosti, jednání se smluvními partnery ubytování, obchodní dovednosti, péče o klienty, logistika provozu cestovní kanceláře, letecká/bus/lodní doprava, marketing, procvičování využití cizího jazyka na modelových situacích, atd.

Kurz má doporučený rozsah 32 vyučovacích hodin á 45 min. Délku, intenzitu a obsah kurzu vždy připravujeme na míru konkrétnímu studentovi či skupině studentů.

Základním učebním materiálem v kurzu je kompilace moderních učebnich zaměřených na angličtinu pro turismus od předních nakladatelství. Výuka je plná aktuálních témat, zajímavých a interaktivních cvičení a audio a video materiálů. Do každého kurzu jsou zakomponované autentické materiály studentů a modelové situace z jejich každodenní praxe.

Kurz nabízíme i v ostatních jazycích – italština, španělština, němčina, ruština, francouzština atd.

Angličtina pro turismus

Vybraný termín:

 Praha

Cena

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.