Cyklus: Praktické finance pro neekonomy

Základní info

Obstát v podmínkách tvrdé konkurence vyžaduje dnes, více než kdy dříve, od manažerů hospodářsky správná rozhodnutí, na jejichž promýšlení zbývá stále méně času. Vedoucí pracovníci jsou také stále častěji atakováni požadavky na plnění ekonomických ukazatelů, které jen těžko dokážou propojit s praxí. Konzultovat každý z jednotlivých případů s ekonomickými experty představuje zdržení, který si ne vždy můžeme dovolit. Obchodníci, technici, stejně jako oboroví specialisté jsou proto stále více odkázáni na svou ekonomickou intuici a především zdravý rozum. 

Třídílný cyklus podnikatelských financí pro nefinanční manažery, jednatele a majitele si klade za cíl vytvořit pro takové účely spolehlivý znalostní základ. Vychází přitom z jednoduchých principů a příkladů, které dává do souvislostí s obecnými znalostmi a zkušenostmi tak, aby bariéra přechodu mezi manažerským a ekonomickým pohledem na firemní řízení byla pro účastníky co nejmenší. 

Cílová skupina 

Cyklus je vhodný pro všechny zájemce, kteří chtějí být rovnocennými partnery finančnímu útvaru a porozumět finančnímu řízení firmy. Je vhodný především pro vedoucí pracovníky nebo specialisty nefinančních útvarů, manažery firemních týmů a pracovních skupin, případně další osoby podílející se aktivně na manažerském rozhodování včetně nejnižších úrovní řízení, a také pro majitele, jednatele nebo členy orgánů firem.

Bonus pro účastníky

Účastníci cyklu získají jako bonus ZDARMA e-learningový kurz Podnikání očima ekonoma. Kurz je úvodem do problematiky hospodaření podniku.

Více informaci k e-kurzu naleznete ZDE

Získání certifikátu a závěrečná zkouška

Účastník cyklu může získat 2 certifikáty, podmínkou získání certifikátů je absolvování všech tří modulů cyklu a úspěšné složení závěrečné zkoušky. Zkouška je písemná a skládá se z testové části a několika početních příkladů.

Certifikáty

Po úspěšném složení závěrečné zkoušky získává účastník dva uznávané certifikáty:
  • Certifikát Controller Institutu
  • Certifikát odborného garanta cyklu České asociace pro finanční řízení (CAFIN)

 

Aktuální akce, které jsou součástí tohoto cyklu:

  • Modul 1: Podnikové finance pro neekonomy (19.3.2024 - 20.3.2024, )
  • Modul 2: Jak číst účetní výkazy (14.5.2024, )
  • Modul 3: Finance a controlling pro neekonomy (11.6.2024 - 12.6.2024, )

Cyklus: Praktické finance pro neekonomy

Vybraný termín:

19.3.2024 –  12.6.2024  Praha Upřesnující informace k termínu

Cena
46 500 Kč + 21% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je pět a osm ? Součet zapište číslicemi.