Čeština pro cizince

kurz

Základní info

Výuka češtiny v kurzech

Nabízíme Vám nebo Vašim známým a spolupracovníkům výuku v pravidelných kurzech, nejčastěji 2x nebo 3x týdně 90 minut v malých kroužcích do maximálně 7 studentů - ale spíš méně. Je to optimální počet ke studiu jazyků, abyste byli stále aktivně zapojeni do výuky a znalosti si hned ověřovali a upevňovali častými konverzačními i gramatickými cvičeními s lektory i spolužáky, což určitě oceníte a poznáte rychlé pokroky i v praktickém životě. 
Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH . Jako pokročilí se můžete po konzultaci s lektorem do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat - pokud nestihnete začátek pravidelného semestru. 
V naší jazykové škole můžete také využít nabídky INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto formu výuky preferujete a nebo pokud nemůžete z jakýchkoliv důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o INDIVIDUÁLNÍ VÝUCE
Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností. 
Češtinu pro cizince vyučujeme z různých výchozích jazyků. (Angličtina, ruština, čínština, francouzština, hebrejština, norština, švédština, italština, španělština, turečtina ...).

Firemní výuka češtiny

Pracují ve vaší společnosti kolegové ze zahraničí a rádi by se domluvili česky v pracovním i běžném životě. Výuku češtiny Vám zajistíme přímo na Vašem pracovišti nebo v našich učebnách v centru Prahy. Rozsah a intenzitu i odborné zaměření této výuky připravíme a přizpůsobíme tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. 
Přečtěte si všechny důležité informace o našich FIREMNÍCH KURZECH. 
Češtinu pro cizince vyučujeme z různých výchozích jazyků. (Angličtina, němčina, ruština, čínština, francouzština, hebrejština, norština, švédština, italština, španělština, turečtina ...). 
Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o ONLINE VÝUCE. Nemusíte ztrácet čas cestou za lektory, ani hledat volnou kancelář na výuku ve Vaší firmě - prostřednictvím počítače se v domluvený čas spojíte s lektorem a můžete začít studovat.

Online výuka češtiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Internetový kurz češtiny můžete zahájit nejen kdykoliv ale i odkudkoliv ze zahraničí. Výuka online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého vyučujícího. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA. A do Čech přejedete už se znalostí jazyka.

 

Podzimní semestr 2016 začíná od 19. září, čas první hodiny naleznete ZDE.

 

 

Čeština pro cizince

Vybraný termín:

 Praha

Cena

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.