Cisco ASA Express Security

  • Místo konání

  • Region:
    Bratislava
  • Adresa:

Popis kurzu Cisco ASA Express Security

Cíle kurzu

Školení končí k 23.2.2020 a bude nahrazeno novým. V případě, že potřebujete uspořádat školení do konce ledna 2020, kontaktujte prosím cz-training.Přehled nových kurzů naleznete zde (proklik na Cisco stránky).Seznámení se s nasazením bezpečnostních principů jako je NAT a ACL pomocí Cisco ASA Firewall. Naučit se jednoduše integrovat Cisco ASA Firewall do sítě pomocí grafického nástroje ASDM, využívat jeho možnosti dohledu a řešit problémy pomocí nástrojů packet-tracer apod. Schopnost nasadit Remote Access SSL VPN. Naučit se základní konfiguraci Cisco ASA FirePOWER modulu pomocí Cisco FireSIGHT Management Centra. Porozumět službě Cloud Web Security.

Obsah kurzu

+ Řešení Cisco ASA, specifikace a vlastnosti.+ Nasazení do sítě, nastavení základních bezpečnostních pravidel+ Remote Access SSL VPN + ASDM - Managament nástroj pro Cisco ASA, jeho schopnosti pro hledání a řešení problémů+ NGFW - Cisco ASA FirePOWER Service module+ Cloud Web Security+ Vysoká dostupnost typu A/S

Předpoklady

Základní znalost principů firewallu a jeho funkcím jako NAT, Aplikační inspekce, Filtrování paketů. Znalost IP protokolu, Cisco CLI konfigurace v rozsahu kurzu ICND. Povědomí o principech firewallu v rozsahu kurzu SAAOV.

Studijní materiály

Účastníci obdrží kopii předváděných prezentací.
Objednat účast na kurzu - Cisco ASA Express Security
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a pět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.