Praní špinavých peněz – e-learning

e-kurz

Základní info

Popis kurzu

E-learningový kurz o problematice praní špinavých peněz s možností úpravy pro potřeby každé organizace. Kurz vysvětluje zejména související legislativu, postupy při identifikaci a kontrole klienta, informační povinnost a další. Kurz je zpracován multimediálně s řadou kvízových otázek v atraktivním grafickém podání.

Cíle kurzu

Cílem kurzu je seznámit zaměstnance s opatřeními proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu vyplývajícími z legislativy ČR.

Určeno pro

Zaměstnanci stanovení zaměstnavatelem.

Obsah kurzu

Právní úprava v ČR; Základní pojmy; Seznam opatření AML; Identifikace klienta; Kontrola klienta; Neuskutečnění obchodu; Uchovávání informací; Oznámení podezřelého obchodu; Odklad splnění příkazu klienta; Kontaktní osoba; Školení zaměstnanců; Informační povinnost; Systém vnitřních zásad

Poznámka

E-learningový kurz Praní špinavých peněz může být jednoduše doplněn o informace z prostředí organizace zákazníka (interní pravidla, specifika vykonávaných činností apod.). Kurz Vám rádi dodáme v příslušném formátu (SCORM, AICC) do vašeho vlastního LMS (eDoceo, iTutor, Moodle, Microsoft SharePoint, Plateau nebo jakýkoliv jiný). Kurz provozujeme také v LMS INSTRUCTOR, které zajišťuje veškerou související organizací a evidencí školení (hlídání termínů, ověřování znalostí, certifikaci absolvovaných kurzů, vedení přehledů o školení apod.).

Metody výuky

E-learningový kurz.

Praní špinavých peněz – e-learning

Vybraný termín:

 Online

Cena

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je tři a osm ? Součet zapište číslicemi.