Phone English

kurz

Základní info

Co je to Phone English?

Unikátní výukový projekt, který Vám umožní naučit se anglicky, nebo se dále zdokonalit v angličtině prostřednictvím telefoního spojení s naším lektorem z výukového centra.

Proč právě Phone English?

Určitě jste si všimli, že pokud cizí jazyk neprocvičujete alespoň dvakrát týdně, úroveň Vašich znalostí roste jen velmi pomalu, anebo spíše klesá. Z našich zkušeností vyplývá, že nejde ani tak o čas, jako spíše o frekvenci výuky. Proto jsem přišli s naším projektem, který Vám umožní nejen udržovat nabyté znalosti, ale velmi efektivní a časově nenáročnou formou stále zlepšovat Vaši úroveň.

Pro koho je Phone English?

Náš projekt je pro všechny - od začátečníků až po velmi pokročilé, kteří potřebují pouze konverzaci či "osvěžení" svých znalostí. Pro začátečníky, věčné začátečníky, mírně a v určitých případech i středně pokročilé jsme připravili kombinaci výuky s našimi internetovýcmi lekcemi. U vyšších stupňů pokročilosti připravíme individuální studijní plán na základě potřeb a přání studenta a podle jeho schopností. Zaměření na konverzaci či gramatiku případně jiné.

Jak probíhá Phone English?

Optimální minimální frekvence výuky je 3 x týdně 15 min.

Výuka probíhá takto:

* náš lektor se vždy spojí telefonicky se studentem v dojednanou hodinu,
* záčátečníci až středně pokročilí musí mít již vyplněné internetové lekce
* na jejich základě bude probíhat cvičení konverzační a překladové, dále bude procvičena schopnost rychle reagovat na otázky pokládané lektorem anglicky a také gramatika. Každá lekce na internetu obsahuje 10 modelových vět.

Zatím jsme pro Vás připravili celkem 37 lekcí. U vyšších stupňů pokročilosti se postupuje ve stejné frekvenci podle individuálního studijního plánu. Frekvence a délka výuky může být libovolně dlouhá, záleží na přání studenta a na vzájemné dohodě. Při výuce je také vždy prostor jakékoli dotazy studentů, týkajících se probírané látky či anglického jazyka obecně.

Phone English

Vybraný termín:

 Praha

Cena
420 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je osm a šest ? Součet zapište číslicemi.