Základní info
Kurzy angličtiny pro děti od 8 do 14 let
pomůžeme Vám s výběrem vhodného kurzu
Již řadu let poskytuje naše jazyková škola velmi oblíbené kurzy angličtiny pro děti. Tyto kurzy nyní nabízíme ve dvou lokalitách: na ZŠ Bulharská od 15:00 v Ostravě-Porubě a v centru Ostravy na Havlíčkově nábřeží 23 v prostorách naší jazykové školy Fishnet ACA od 15:30 hod..
Děti již od 8 let
4 jazykové úrovně (CH1,CH2,CH3,CH4) přizpůsobené věku a znalostem dítěte
Po vyplnění on-line přihlášky se s Vámi spojíme a domluvíme si s Vámi a Vaším dítětem vstupní konzultaci. Na základě této bezplatné osobní vstupní konzultace a vyplnění rozřazovacího testu pro děti Vám poradíme s výběrem vhodného jazykového kurzu, který bude odpovídat potřebám Vašeho dítěte.
motivace dítěte prostředkem k dosažení cílů
Pro dětské třídy byly sestaveny speciální učební plány. Důležitou roli při tvorbě těchto plánu hráli věk dítěte, úroveň znalostí, aspekty motivace a zábavy v učebním procesu. Zdůrazňujeme kvalifikovaný a do detailu promyšlený přístup k žákům. Na jedné straně usilujeme o to, aby hodiny byly dostatečně zábavné a hravé, na straně druhé však dbáme na to, aby tyto motivační aspekty nebyly účelem, ale pouze prostředkem k dosažení předem stanovených cílů jazykové výuky.
Ačkoliv komunikativní metoda výuky a důraz na mluvený projev stále převažují, velmi usilujeme o to, aby děti již od začátku získali dobré jazykové návyky i gramatické základy, které jsou v počátcích jazykového vzdělávání zásadní.
dětské třídy: přátelé a kamarádi
Jedním z důvodů, proč děti rády naši školu navštěvují jsou mnohá přátelství a kamarádství, která zde v průběhu výuky mezi dětmi navzájem i mezi dětmi a jejich učitelem vzniknou. V létě řada děti jezdí na velmi oblíbené jazykové kempy, které naše škola pořádá.
Kurzy angličtiny pro mládež od 14 do 18 let (Youth classes)
Struktura a obsah kurzů se v zásadě neliší od kurzů pro dospělé. Nabízíme kurzy obecné angličtiny v 6 obtížnostních úrovních i specializované kurzy pro mládež: přípravné kurzy na jazykové zkoušky FCE a CAE nebo čistě konverzační kurzy. Uvědomujeme si, že většina mládeže již angličtinu studuje na svých školách, proto také v našich hodinách převládá především komunikativní přístup a důraz je kladen na konverzaci s rodilími mluvčími. Řada studentů s našimi lektory naváže kamarádský vztah a tak je běžné, že dochází k řadě neformálních setkání i mimo samotnou výuku.