individuální výuka

studium

Základní info

Délku výuky si určujete vy, stejně jako dny a čas a začít můžete kdykoli po podepsání smlouvy. Výuka by ovšem měla probíhat pravidelně.

V The British Academy of language máme lektory rodilé mluvčí, kteří jsou většinou senior teachers, to znamená, že mají minimálně 3 roky praxe s výukou angličtiny. Najímáme pouze lektory, kteří mají trvalý nebo přechodný pobyt v Praze, ne pouze projíždějící lektory, kteří berou Prahu jako přestupní stanici do dalších destinací. S většinou z nich spolupracujeme již několik let.

Naši lektoři většinou dojíždějí za klienty, v rámci vnitřní Prahy zdarma, nebo můžete využít naši učebnu v ulici Písecká také zdarma.

Před začátkem výuky je nutné přijít na pohovor s naším anglickým studijním ředitelem, nebo absolvovat placement test, aby se zjistila úroveň vašich znalostí a aby určil postup při výuce. Také po osobní schůzce bude lehčí vybrat lektora, který by Vám vyhovoval nejvíce.

Některé z referencí na výuku s British Academy jsou k nahlédnutí na našich stránkách http://www.britishacademy.cz/reference/

individuální výuka

Vybraný termín:

 Praha

Cena

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a dvě ? Součet zapište číslicemi.