Základy úspěšného řízení projektů

Kurz na míru

Základní info

Seminář Základy úspěšného řízení projektů je vhodný pro každého, kdo chce zdokonalit své schopnosti potřebné pro vedení malých a středních projektů, a pro ty, kdo chtějí efektivně řídit své pracovní povinnosti a organizovat si práci formou projektů. Účastníci se naučí uplatňovat strukturovaný proces a důsledně dotahovat  projekty do úspěšného konce. Velkou pozornost věnujeme roli manažera projektu jako lídra, který staví vedení projektu na neformální autoritě, spíše než na formální pozici.

Seminář nabízí praktický přístup k řízení projektů, který kombinuje uznávaná doporučení PMI (Project Management Institute) s osvědčenými přístupy FranklinCovey. Společnost FranklinCovey je certifikovaným dodavatelem vzdělávacích programů PMI, největšího profesního sdružení projektového řízení. 

Účastníci získávají velmi praktické materiály včetně nástrojů k použití v praxi.

Jako firemní program jej doporučujeme pořádat ve formě dvoudenního workshopu, během nějž účastníci pracují na konkrétních projektech, které budou následně realizovat. Firemní program připravíme na základě vašich požadavků. Nabízíme nezávaznou prezentaci tohoto programu a přístupu společnosti FranklinCovey u vás ve firmě.

 

Základy úspěšného řízení projektů

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.