Překlady, tlumočení a korektury angličtiny, češtiny a dalších 89 jazyků

Kurz na míru

Základní info

Poskytujeme profesionální překladatelské a tlumočnické služby, zajišťujeme korektury, přepisy textů a další doplňkové služby dle přání zákazníka.

V současné době Vám nabízíme překlady do všech světových jazyků. Zajišťujeme překlady z různých oborů, počínaje obchodními texty až po úzce specializované obory, soudně ověřené překlady (překlady opatřené doložkou tlumočníka jmenovaného soudem). Ke všem překladům zajistíme korektury rodilými mluvčími či předtiskové korektury. Finální překlad graficky upravíme do takové podoby, aby se přesně shodoval s originálem.

Dále zajišťujeme kompletní tlumočnický servis včetně technického a organizačního zajištění akcí. Standardně zajistíme simultánní či konsekutivní tlumočení, a to ve všech jazykových kombinacích.

V případě, že potřebujete doplnit znalosti jazyků, nabízíme Vám výuku anglického a francouzského jazyka v prostorách naší kanceláře.

Proč právě s námi...

1. Profesionalita
Našich překladatelských a tlumočnických služeb využívají tuzemští i zahraniční zákazníci. Vzhledem k rozsáhlé mezinárodní síti profesionálních překladatelů jsme schopni překlad zpracovat k Vaší plné spokojenosti.

2. Přístup
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Prvním krokem při komunikaci se zákazníkem je zhodnocení překladu dle několika faktorů, a to zejména oborové členění textu, následuje výběr vhodného překladatele, stanovení termínu dodání a zpracování cenové kalkulace.

3. Kvalita
Kvalitu překladatelských a tlumočnických služeb garantujeme díky naší rozsáhlé síti kvalitních a prověřených překladatelů a tlumočníků, výběrem vhodného překladatele dle konkrétního oboru překladu a spoluprací s klientem při tvorbě terminologických slovníků.

4. Příznivé ceny
Nabízíme služby za příznivé ceny. Neúčtujeme příplatky za odbornost, práci o svátcích a víkendech. Na rozsáhlejší projekty a stálým zákazníkům poskytujeme množstevní a věrnostní slevy.

5. Krátké termíny dodání
Obecné překlady do počtu 900 zdrojových slov dodáváme do 24 hodin od potvrzení objednávky klientem. Při komunikaci s klientem ohledně termínu dodání se snažíme vyjít klientovi maximálně vstříc.

 

Překlady, tlumočení a korektury angličtiny, češtiny a dalších 89 jazyků

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a pět ? Součet zapište číslicemi.