Školení Novell / Linux

Kurz na míru

Základní info

Jako jediné certifikované školící středisko v České a Slovenské republice vám nabízíme autorizované školení produktů Novell a SUSE Linux. V nabídkce máme i kurzy databází, OpenOffice.org, Red Hat a další.

Základní tématické oblasti školení

Linuxové kurzy, ač pod záštitou Novell SUSE, jsou obecné, takže pokud používáte Mandrake, RedHat, Fedoru, či jinou distribuci, jsou samozřejmě určeny i pro vás. Odlišnosti mezi jednotlivými distribucemi totiž spočívají především v nástrojích pro správu systému, ostatní programové vybavení bývá společné; v rámci možností lektoři upozorní na rozdíly.

Co při školení získáte

V ceně všech autorizovaných školení Novell je obsažena originální anglická studentská sada, účastníci obdrží oficiální certifikát. Termíny kurzů najdete v příslušném kalendáři pro Prahu a Brno.

Využijte ochranu investic do vzdělání

U všech konaných kurzů poskytujeme ochranu investice do vzdělání: Při odchodu vyškoleného člověka od firmy v době od tří měsíců do jednoho roku od konání příslušného kurzu vyškolíme náhradníka zdarma v termínu nabídnutém školicím střediskem. Nové studijní materiály neposkytujeme, je možno je dokoupit zvlášť. Stejně tak mají absolventi kurzů jedinečnou možnost zopakování absolvovaného kurzu nebo jeho části zdarma v termínu nabídnutém školicím střediskem.

Školení Novell / Linux

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je osm a šest ? Součet zapište číslicemi.