MS Office 2010 - rozdíly oproti verzi Office 2003

Kurz na míru

Základní info

Pro ty, kteří přešli nebo se chystají přejít ve firmě na Office 2010 a chtějí se rychle zorientovat v novém prostředí a ovládání a seznámit se s novými a vylepšenými funkcemi.

Nejdříve se proberou věci, které jsou společné všem aplikacím Office a pak se postupně projdou všechny  základní aplikace - Word, Excel, Power Point a Outlook. Podle požadavků zákazníka některé z nich projdeme ve stručnosti a některým se budeme věnovat detailněji.

Posluchači dostanou "taháky" s přehledem stávajících karet dané aplikace a soubory umožňující rychle vyhledat kde se příkaz který znali ze starých Office nachází teď.

Okamžik přechodu na novou verzi Office je pro firmu ideální chvíle ke školení - nejen že se zaměstnanci naučí rychle orientovat v novém prostředí a používat nové funkce, ale zároveň dojde k urovnání a doplnění znalostí zaměstnanců. To, že člověk léta aplikaci používá, neznamená že ji opravdu ovládá. Často i velmi pokročilým uživatelům schází něco ze základů a nebo o některých možnostech aplikace vůbec nevědí.

MS Office 2010 - rozdíly oproti verzi Office 2003

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je tři a deset ? Součet zapište číslicemi.