Internet a elektronická pošta

Kurz na míru

Základní info

Určeno:
Pracovníkům všech pozic a podnikatelům, kteří se chtějí dozvědět, co všechno Internet umožňuje a jak se rychle dostat k potřebným informacím.

Cíle semináře:
Naučíte se, jak komunikovat prostřednictvím elektronické pošty, jak vyhledat na Internetu potřebné informace a jak pracovat v prostředí prohlížeče Internet Explorer.

Obsah:
Historie Internetu
Elektronická pošta
Služba www
Možnosti www a vyhledávání informací

Metody:
Výklad, příklady s procvičováním, diskuze, zpětná vazba. Každý z účastníků má k dispozici svůj počítač. Kurz je uskutečněn v počítačové učebně vybavené dataprojektorem a připojením k síti Internet prostřednictvím pevné linky.

Rozsah semináře: 1 den

Popis:
Internet je novým komunikačním médiem, které lze ve firemní praxi bohatě využít. Dobrá orientace v síti přináší konkurenční výhodu, flexibilitu a tím i zvýšení úspěšnosti. Historie InternetuDruhy počítačových sítí, vznik Internetu, možnosti a služby sítě Internet, způsoby připojení k Internetu. Elektronická pošta Práce s programem Outlook Express, způsoby odesílání poštovních zpráv, připojení příloh ke zprávám, "netiketa" - zásady a doporučení pro psaní zpráv, efektivní využívaní složek, filtrování zpráv.Služba wwwCo je služba www, adresa webové stránky, práce s programem Internet Explorer.Možnosti www a vyhledávání informacíVyhledávací služby, Internetové aplikace, nakupování přes Internet, zajímavé odkazy na Internetu.

Internet a elektronická pošta

$course.accreditationsStr

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.