Zábavné a slavnostní akce

Kurz na míru

Základní info

Odměňte se za své úspěchy.


Tyto programy pomáhají podpořit identifikaci zaměstnanců s Vaší společností. V neformální atmosféře, kterou zažijete například v prostředí historického Fortu Křelov, a povahou úkolů vznikne prostor pro seznámení a potkávání osob napříč firemní kulturou.
Týkají se Vás například tyto situace?

* Odměna - Splnila Vaše firma cíle na více než 100%, což Vás stálo spoustu úsilí a energie? Chtěli byste uspořádat jedinečnou zahradní slavnost jako odměnu pro Vaše zaměstnance, dodavatele, partnery?


* Rodinné akce - Pořádá Vaše firma pravidelně akce pro členy rodiny Vašich zaměstnanců? Jak zorganizovat akci, která by bavila zároveň dospělé i děti?


* Lidé se navzájem neznají - Přivádíte lidi z celého světa na Váš mítink a přitom se vzácně stává, že by se znali osobně; obvykle spolu komunikují přes telefon, hlasovou schránku či email? Co můžete udělat, aby jste je propojili do vzájemné interakce a naučili více znát své kolegy?Poskytneme Vám netradiční prostory Fortu Křelov (více..), které vytvářejí unikátní prostředí a atmosféru pro konání Vašich tematických venkovních firemních večírků a akcí, na kterých můžete oslavit svůj úspěch, výročí aj.

Rádi by jste tento program uspořádali v jiném či vlastním prostředí? Neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám vyhovět.

Zábavné a slavnostní akce

$course.accreditationsStr

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.