Yachting, diving

Kurz na míru

Základní info

PROČ NA LOĎ?

Všem, které již přestalo bavit trávení dovolené nebo volného času v přeplněných kempech, ne vždy pohodlných bungalovech a předražených, až zbytečně luxusních hotelech, nabízíme možnost poznat pobřeží a ostrovy z opačné strany, to je z mořské hladiny.

Pokud jste ubytovaní v kempu či bungalovu, organismus se přehřívá ve sluncem rozpálené a špatně odvětrávané stavbě, obtěžuje Vás nepříjemný hmyz a přítulní hlodavci, trávíte bezesné noci v případě nezřízeně konzumujících, hlučných sousedů, cítíte typický odér sociálních zařízení a vaše obuv je promočena či obalena blátem, jestliže zaprší.

Co se týče potápění, sami dobře víte, jak smutný je život potápěče-suchozemce. Večer, namísto návštěvy restauračního zařízení ( z důvodu vyhodnocení ponorů a stanovení plánu příštího potápění ) bloumáte městem, porovnáváte ceny jednotlivých potápěčských center kde jste navíc vázáni nabídkou lokalit, ráno v nelidskou hodinu přenášíte materiál na loď, motáte se mezi neznámými lidmi a pokud máte štěstí, neobjeví se mezi nimi případ, kvůli kterému nadějně vypadající den skončí po prvním ponoru, kdy se všichni musí vrátit do přístavu s potencionálním umrlcem.

Naproti tomu v případě pobytu na naší lodi je Vaše obydlí příjemně ofukováno mořským vánkem, hmyz neexistuje, krysy v podpalubí-to je námořnická latina, hlučného souseda zpacifikujete, neboť je to Váš známý, WC je provoněno deodorantem a celý čas se pohybujete naboso, což je zdraví prospěšné. Potápěč je najednou svobodný, sám si vybere místo zanoření, pod vodu jde s člověkem o kterém již něco ví a večer zbývá spousty času na vyhodnocování ponorů. A konečně, pobyt na lodi má jistý nádech dobrodružství.

Naše firma ochotně pronajímá loď i za účelem pořádání firemních akcí, ať už se jedná o školení či jazykové a jiné kurzy na dobu, která je pro daný případ potřebná.

Cena akce se Vám dostane do nákladů a prostředí jistě není srovnatelné s nějakou uniformní zasedací místností.

Yachting, diving

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.