NITROX DIVER (OCEANTEC, PADI, SAFE BASE, TDI)

Kurz na míru

Základní info

PADI - nejrozšířenější a renomovaný systém výuky s ucelenou škálou kurzů pro rekreační a sportovní potápění.

OCEANTEC - systém sahající daleko za oblast rekreačního potápění
s řadou kurzů od potápění s nitroxem po trimixové potápění na hranici lidských možností. Obecně lze Oceantec zařadit mezi systémy vyučující tzv. TECHNICAL DIVING a umožňující posunout limity uznávané rekreačními potápěči.

SAFE BASE - systém kontinuální výuky pro potápěče od tandemového potápění či základních kvalifikací po nejrůznější specializace. Klade důraz na bezpečnost, názornost a praktickou stránku věci a umožňuje poznat nejrozdílnější prostředí prostřednictvím specializovaných ponorů a zvyšovat si současně
a prakticky svou potápěčskou kvalifikaci.

ITD - jak samotná zkratka názvu napovídá, jde o systém se zaměřením
a škálou kurzů shrnutých pod pojmem technické potápění.

Specializace seznamující potápěče se zásadami, obrovskými výhodami
i záludnostmi nitroxového potápění je přístupná každému po získání jakéhokoli byť základního potápěčského oprávnění. Vzhledem k tomu, že zcela posunuje bezpečnost potápění a umožňuje výrazně prodloužit délku ponorů, patří zcela jistě do první trojice vzdělávacích kurzů, které by měl i jen rekreační potápěč absolvovat. Oprávnění pro potápění s nitroxem je za hranicemi naší (rozuměj české) odumírající a mírně "zamrzlé" potápěčské totality úplnou samozřejmostí a neschopnost prokázat se tímto oprávněním může v blízké budoucnosti znamenat vyloučit se z potápění. Některá Diving centra v potápěčsky vyspělých oblastech už totiž poskytují pro určité typy ponorů svým zákazníkům NITROX zcela standardně.

NITROX DIVER (OCEANTEC, PADI, SAFE BASE, TDI)

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.