Manikúra - Pedikúra

Kurz na míru

Základní info

Všechny kurzy pořádané v SQ academy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a jsou vyučovány a vedeny vysoce kvalifikovanými odborníky s mnohaletou praxí v oboru. Pro uplatnění se na trhu v konkurenci, která ve službách existuje je akreditace našich kurzů MŠMT ČR hodně důležitým faktorem úspěchu. Naučíme Vás poskytovat služby na nejvyšší úrovni tak, aby Vaši zákazníci odcházeli vždy spokojeni.

Po dlouholetých zkušenostech v oboru vzděláváni jsme od července 2002 změnili část naší lektorské základny. Pro své klienty hledáme stále lepší a flexibilnější vyučující a přednášející s větším rozhledem v oboru. Naši noví lektoři Vám předají mnoho praktických zkušeností a drahocenných rad, které Vám pomůžou v začátcích Vaši nové profese.

Hlavním cílem rekvalifikačních kurzů je osvojení si teoretických znalostí a získání praktických zručností a dovedností ve vybraném oboru.

Všechny rekvalifikační kurzy jsou ukončené závěrečnou zkouškou, která se skládá jak z teoretické, tak i z praktické části. Všichni úspěšní absolventi získají příslušné osvědčení o absolvování kurzu a Diplom.

Rekvalifikační kurzy jsou pořádány jako individuální nebo skupinové.

Manikúra - Pedikúra

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.