TRÉNINK – Štíhlá administrativa

Kurz na míru

Základní info

Sami sebe se musíme ptát proč jen velmi omezené množství podniků bere zeštíhlování svých administrativních procesů jako jedno z nosných témat jejich výrobních systémů, přestože analýzy procesů jasně naznačují mnohem větší podíl plýtvání v oblasti administrativních a servisních procesů, než ve výrobě. Tento stav je vlastně logický, už množství investované energie na oblasti zlepšování, optimalizace a zkvalitňování jednotlivých procesů naznačuje, že na výrobní procesy se stále soustředíme mnohem více a servisní a administrativní procesy bereme jaksi navíc nebo je řešíme „když zbyde čas“. Zveme vás, abyste pod dohledem zkušených
lektorů zoptimalizovali administrativní proces a naučili se jak na to.

Spojení interaktivních her s tréninkem využívání průmyslových metod představuje moderní a efektivní metodu výuky. Využití speciálně připravené hry zajišťuje snadnější pochopení předkládané teorie a dává jasnou představu o tom, jak dané metody fungují v praxi. Námi dodané řešení využívá pro trénink stavebnici založenou na takzvaných „Ježcích“. Předností tohoto řešení je asymetrie kostek, která nám umožňuje do her zakomponovat faktor kvality.

KOHO OSLOVÍME:
Všem zájemcům z oblasti zpracovatelského průmyslu, kteří mají zájem o nastavení vlastních procesů formou standardů a principů štíhlé výroby. Procesním a výrobním týmům, kde nákladová položka hraje důležitý ukazatel a majitelům, ředitelům firem, kteří mají zájem o změny a úspory v oblasti procesů výroby, služeb, logistiky a administrativy.

OČEKÁVÁNÍ:
• Zjistíte jak optimalizovat administrativní procesy.
• V čem spočívají odlišnosti ve zlepšování v administrativě a ve výrobě.
• Ověříte si jak je zlepšování v administrativě jednoduché.
• Za 4 hodiny významně zoptimalizujete administrativní proces.

STANDARDY OBSAHU:
Obsažené principy: standardizace, vizualizace, workshop, týmové zlepšování, analýza a měření práce, tok jednoho kusu, dodavatelská logistika, poka-yoke, tahové systémy, heijunka, výrobní buňka

TERMÍN: přesný termín je stanoven na WWW stránkách Quality Point
ČAS SEMINÁŘE: jednodenní seminář jsme připravili od 08:30 - 16:00 hod.
LEKTOŘI SEMINÁŘE: Ing. Tomáš Stohr, Ing. Dušan Dostál
CENA: 3,330.00 Kč
V ceně semináře je společný oběd včetně občerstvení, které je podáváno po celou dobu trvání semináře zdarma.
OBJEDNÁVKY: info@quality-point.cz
DALŠÍ INFORMACE: Jako účastník semináře získáte OSVĚDČENÍ o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV - v části o absolvovaných kurzech a školeních.

TRÉNINK – Štíhlá administrativa

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a osm ? Součet zapište číslicemi.