TRÉNINK – standardy 5S

Kurz na míru

Základní info

Naším cílem je ukázat vám cestu, jak proměnit vaše pracoviště na efektivní a kompaktní jednotky, které nejenže usnadňují práci vašim zaměstnancům, jsou šetrnější k jejich zdraví, ale zároveň umožňují zvýšit efektivitu práce. Jak je to možné, dosáhnout větších výkonů, při nižší zátěži? Odpověď je jednoduchá. Je potřeba pracoviště přizpůsobit činnostem, pro které je určeno a odstranit tím zbytečná plýtvání. Jak takové pracoviště vytvořit? Aplikovat známou metodu 5S,
která pomůže transformovat pracoviště.

Spojení interaktivních her s tréninkem využívání průmyslových metod představuje moderní a efektivní metodu výuky. Využití speciálně připravené hry zajišťuje snadnější pochopení předkládané teorie a dává jasnou představu o tom, jak dané metody fungují v praxi. Námi dodané řešení využívá pro trénink stavebnici založenou na takzvaných „Ježcích“. Předností tohoto řešení je asymetrie kostek, která nám umožňuje do her zakomponovat faktor kvality.

KOHO OSLOVÍME:
Všem zájemcům z oblasti zpracovatelského průmyslu, kteří mají zájem o nastavení vlastních procesů formou standardů a principů štíhlé výroby. Procesním a výrobním týmům, kde nákladová položka hraje důležitý ukazatel a majitelům, ředitelům firem, kteří mají zájem o změny a úspory v oblasti procesů výroby, služeb, logistiky a administrativy.

OČEKÁVÁNÍ:
• Pochopíte co je to 5S!
• Vyzkoušíte si aplikaci 5S na "reálném" procesu výroby.
• Spočítáte si přínos implementace metody 5S.
• Naučíte se, jak metodu prosazovat u vašich pracovníků.
• Zjistíte, jak je potřeba jít na motivaci lidí a kontrolu 5S.

STANDARDY OBSAHU:
Obsažené principy: standardizace, vizualizace, workshop, týmové zlepšování, analýza a měření práce, tok jednoho kusu, dodavatelská logistika, poka-yoke, tahové systémy, heijunka, výrobní buňka
TERMÍN: přesný termín je stanoven na WWW stránkách Quality Point
ČAS SEMINÁŘE: jednodenní seminář jsme připravili od 08:30 - 16:00 hod.
CENA:  3,330.00 Kč
V ceně semináře je společný oběd včetně občerstvení, které je podáváno po celou dobu trvání semináře zdarma.
OBJEDNÁVKY: info@quality-point.cz nebo na WWW stránkách Quality Point
DALŠÍ INFORMACE: Jako účastník semináře získáte OSVĚDČENÍ o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV – v části o absolvovaných kurzech a školeních.

TRÉNINK – standardy 5S

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je deset a osm ? Součet zapište číslicemi.