Intenzivní trénink - "GULAG"

Kurz na míru

Základní info

Po absolvování dvoudenního semináře obchodních dovedností si obchodníci říkají: "Tohle zkusím, tohle zkusím a tohle bylo také dobré, jak jsem bez této znalosti mohl obchodovat". Jsou nadšeni a mají odhodlání v nadšení setrvat.

Pravidlem bývá, že po třech týdnech je workshop, kde se pomocí videotréninku přesvědčíme, jak obchodníci naučené dovednosti realizují. Jenže ty dlouhé tři týdny. Vždy přemýšlíme, dělají to správně, pochopili to tak, jak to má být? Jsou ještě stále nadšeni? Naučili jsme je to opravdu správně?

A hlavně ze své obchodní praxe víme, že to vše, co se dozvíme v rámci školení, chceme dát do praxe, chceme to použít! Použijeme to jednou, dvakrát a možná i třikrát. Ono to však hodně často nevyjde hned tak, jak jsme předpokládali.

A co často následuje? Polevení, řekneme si: "Ono to asi nefunguje, to jsou jen teorie!" A co tak spojit teorii s praxí, abychom ještě dnes nebo zítra mohli konzultovat s tím chytrým lektorem, co nevyšlo? Tak vznikl "GULAG".

Z obsahu semináře:
* Pozitivní přístup
* Obchodní devatero - vztahový prodej, zjišťování potřeb - analýza, námitky, uzavírací techniky
* Sebepoznání
* Videotrénink
* a další témata

Účastníci se naučí a natrénují:
Jedná se o pracovně velmi náročné 4 dny, kdy se vždy polovina dne věnuje teorii a druhá práci v terénu. Zadavatel si sám rozhodne o rozložení dne. Co je však důležité? Že hned můžeme diskutovat o tom, co se nepovedlo, co šlo udělat jinak, hned teď můžeme změřit úroveň jejich obchodního jednání, jejich vytrvalost, jejich pozitivní přístup. Tzn. je vytvořen dobrý předpoklad pro to, aby se z naučených základů obchodních dovedností stal určitý návyk.
Obchodníci se naučí pracovat systematiky a s nasazením.

Co firma získá:
Kvalitní a nadšené obchodníky, kteří si jsou schopni domluvit schůzku i z hodiny na hodinu a dovést obchod do úspěšného konce. Vytváří se jádro úspěšných obchodníků.

Intenzivní trénink - "GULAG"

$course.accreditationsStr

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.