Reklamní produkce v personalistice (S6)

Kurz na míru

Základní info

Reklamní produkce je souhrn činností, které převádí marketingové teorie do praxe. Jinak řečeno jde o to dostat všechny „nabrainstormované" nápady a koncepty do reality všedního dne. Reklamní produkce je obor tak rozsáhlý, že jeho kompletní zmapování je nad rámec možností tohoto modulu. Snažili jsme se tedy shrnout a vysvětlit hlavní oblasti, se kterými se jako personalisté setkáváte ve své praxi nejčastěji.

Tento seminář je zaměřen nejpraktičtěji. Naučíte se jak převést Vaše kreativní myšlenky a koncepty do reálné praxe. Reklamní produkce se zabývá především výrobou reklamy ale nejen tím.

Naučíme vás také:

  • co je to grafický design
  • jaké jsou zásady tvorby dokumentů a jaké existují možnosti tisku
  • jak můžete připravit atraktivní prezentaci na pracovním veletrh
  • jakým způsobem vytvářet webové stránky a jejich obsah
  • jak se orientovat v metrikách při měření efektivnosti kampaně

Seminář má neformální charakter, volte tedy pohodlný oděv (casual friday). Našim cílem je, abyste se u nás cítili dobře a odnesli si co nejvíce nových poznatků, které pak uplatníte v praxi.

Seminář je rozdělen na dopolední a odpolední blok, mezi kterými je vyhrazen čas na oběd. V rámci každého bloku pro Vás bude připraveno občerstvení formou coffee breaku. Na oběd se přesuneme do vybrané restaurace v okolí.

Cena za 1 účastníka je 4 990,- Kč + DPH. Každý další účastník ze stejné společnosti má 10% slevu.

Cena zahrnuje: školení, bohaté občerstvení (dopolední coffee break, oběd dle vlastního výběru, odpolední coffee break, nápoje), školící materiály.

V případě, že se rozhodnete využít komplexní vzdělávací kurz, který pozůstáva ze 6 ,,online,, kurzů a navazujících 6 ,,živých,, seminářů získate:

  • konzultaci z oblasti personálního marketingu
  • jeden z BONUSŮ v hodnotě 8000,- Kč

Více informací zde.

Tešíme sa na Vás!

 

Reklamní produkce v personalistice (S6)

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a jedna ? Součet zapište číslicemi.