Pravidla pro pohodu (3P) Special

Kurz na míru

Základní info

Namíchejte si 3P koktejl z nabídky uvedených ingrediencí podle svého vkusu. Kontaktujte nás a my na základě Vašich požadavků připravíme zcela individualizovaný seminář, ve kterém se budou prolínat Vámi zvolená témata. Spolu s Vámi vybereme optimální zaměření a časovou náročnost. Potrpíte si na VIP servis? Rádi přijedeme k Vám do firmy a popovídáme si s lidmi, pro které chcete akci uspořádat. Díky tomu zjistíme, co konkrétně bude ideální variantou.

 

Co jsou 3P

Originální rozvojový projekt, který se skládá z tematicky zaměřených seminářů. Všechny semináře jsou vytvořené z prakticky a snadno uchopitelných tipů a vznikly na základě zkušeností z praxe. Koncept 3P je velmi oblíbený ve firmách i mezi veřejností.

 

Proč jít na 3P

Semináře jsou ojedinělé svou koncepcí a obsahem a mají výborné reference od účastníků. Mnoha lidem pomohly nejen profesně, ale i v soukromém životě. Semináře jsou vedeny odlehčenou formou, profesionálně a dochází k příjemnému dialogu s účastníky.

„Pravidla pro pohodu“ ocení ti, kdo si uvědomují, že zodpovědnost za svůj život mají ve svých rukách. Jsou ideální pro ty, kdo na sobě chtějí pracovat a přitom mají rádi prakticky a okamžitě využitelné rady, které mohou ihned aplikovat. Oblíbené jsou mezi typy účastníků, kteří se chtějí vzdělávat efektivní zábavnou formou.

 „Nezáleží na tom, kolik knih jste přečetli a kolik seminářů navštívili. Jediné, na čem záleží, je, co doopravdy žijete. Teď a tady.“

 

Anna Tvrzníková

Autorka projektu & trenérka osobního rozvoje

Osobnímu rozvoji se věnuje více než 10 let. Vždycky ji zajímalo, jak životní styl a přístup k životu ovlivňuje zdravotní stav, jak vzniká a působí stres a jak se s ním dá pracovat. V průběhu let měla možnost načerpat hodně inspirace, mimo jiné i od lidí, kteří jsou v rozvoji hodně daleko. Různé návody zkoušela v praxi, aby poznala, co funguje a jakým způsobem. Pochopila, že vše se v životě děje z nějakých příčin, které lze ovlivnit.
Postupně se na ni sami začali obracet různí lidé, které inspirovala k jejich osobní změně. A tak se rozhodla, že svou zkušenost bude předávat dalším lidem, kteří touží získat kontrolu nad stresem a vnést si do života pohodu. Vytvořila tedy rozvojový projekt, který obsahuje konkrétní tipy a rady, a navíc v maximálně jednoduché a srozumitelné formě, okořeněné kapkou humoru.

Prohlédněte si podrobnější profil trenérky a rozhovor s ní – zde.

 

 

 

Pravidla pro pohodu (3P) Special

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.