Pokročilé vyjednávání

Kurz na míru

Základní info

SPOLEČNĚ AŽ ZA HRANICE NEJNOVĚJŠÍCH POZNATKŮ V OBLASTI VYJEDNÁVÁNÍ

Vyjednáváte ve své manažerské praxi s různými vnitropodnikovými i vnějšími partnery? Absolvovali jste základní trénink či tréninky negociace? Jste docela spokojeni s úrovní svých vyjednavačských dovedností? Občas si nejste jisti tím, zda výstupy jednání, která jste právě ukončili, nemohly být lepší?
Potom právě pro Vás je určen kurz "Pokročilé vyjednáváníKombinace nejmodernější teorie s úspěšnými strategiemi. Provokující koncepty, experimenty, na něž nikdy nezapomenete, negociační strategické hry se skutečnými penězi (jež dodá InterQuality). Ovšem hlavně praktické výstupy v podobě nových kreativních průlomových strategií, jež lze okamžitě uplatnit v praxi.

CÍLE KURZU
maximalizovat potenciál možné strategické dohody pro všechny zainteresované strany
umožnit účastníkům lépe prosazovat své zájmy v prostředí omezených zdrojů a časového tlakuTÉMATA
diagnóza negociační situace
co udělat pro její zlepšení
zvládnutí základního dilematu vyjednavače
optimalizace vlastního negociačního procesu
strategické rozhodování v průběhu negociačního procesu
překonání bariér produktivní dohodyMETODA
Kurz "Negociace+" není tréninkem dovedností. Jeho součástí není dril nebo nácvik nových dovedností.
Ovšem nejde o teoretickou přednášku. Workshop je postaven na společném odkrývání konceptů, které posunují strategický úhel pohledu na vyjednávání. Významnou součástí workshopu jsou negociační strategické hry, simulace a experimenty.
Účastníci kurzu obdrží přímo na kurzu praktický, uživatelsky příjemný manuál, a po skončení kurzu další studijní materiály.DÉLKA KURZU: 1 AŽ 1,5 DNEMAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 9PRO KOHO JE KURZ URČEN
Tento unikátní workshop je určen řídícím pracovníkům, kteří vstupují do jednání strategického významu a kteří již mají předchozí zkušenosti s negociací nebo již absolvovali základní trénink negociace.

Pokročilé vyjednávání

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je tři a tři ? Součet zapište číslicemi.