Plánování a využívání času manažera

Kurz na míru

Základní info

1 - 2 dny

Motto:
"Čas se nedá ušetřit, dá se jen lépe využít.?

Na vedoucí pracovníky je kladeno čím dál tím více úkolů a zodpovědnosti. To vyžaduje náročnější plánování a využívání času. Aktivní a vytížení manažeři jsou často ve stresu a spěchu, aby stihli všechny úkoly a povinnosti, kterých neustále přibývá. Stres a spěch není nutnou podmínkou úspěchu, je jen poukázkou do nemocnice, manželské poradny, či k rozvodu, nerozumění si se svými dětmi a nebo cestou ke krachu. Poznání základních principů plánování a využívání času manažera výrazně ovlivní v praxi efektivitu Vaší práce i Vaši spokojenost. Je to jeden ze základních předpokladů Vašeho úspěchu.

Účastníci se naučí a natrénují:
Seznámíte se se zásadami plánování času. Budete umět sestavit si svůj vlastní časový plán tak, abyste získali časový prostor pro řešení důležitých úkolů i odpočinek. Naučíte se stanovovat si cíle, priority a jejich pořadí. Vyhnete se stresu, který na Vás nyní z časových důvodů dopadá.

Firma získá:
Vedoucí pracovníky, kteří dokáží plánovat svůj čas maximálně efektivně. Sníží se tak míra stresu, která na ně nyní působí a který vědomě, či nevědomě přenáší i do svého pracovního okolí. Zvýší se výkonnost i stabilita týmu i firmy jako celku, díky příjemnější atmosféře bez časového stresu, který dokáže při překročení určité míry firmu oslabit až paralyzovat.

Plánování a využívání času manažera

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.