Motivace pracovního týmu

Kurz na míru

Základní info

2 dny

Motto:
"Aby člověk dosahoval kvalitních výsledků musí mít motivaci. Chcete-li, aby dosahoval kvalitních výsledků pod Vaším vedením, musíte ho umět motivovat.?

Jednou z nejdůležitějších dovedností manažera, či vedoucího pracovního týmu, je umění motivovat svůj tým k plnění úkolů. Lidé, kteří motivují, jsou velmi vzácní. Můžeme někoho přinutit, aby úkol udělal, ale zcela jistě ho nemůžeme přinutit, aby to udělal rád. Právě psychická pohoda vyplývající z ocenění vedoucího je důležitá pro stabilitu týmu.

Účastníci se naučí a natrénují:
Budete umět zjistit, co Vaše spolupracovníky motivuje a jak s těmito informacemi pracovat. Osvojíte si zásady motivace Vašich spolupracovníků tak, aby pod Vaším vedením dosahovali maximálních výkonů.

Firma získá:
V podobě vedoucího pracovníka získá osobnost, která dokáže motivovat tým lidí a povede ho tak, aby efektivně využil jejich pracovní potenciál. Díky zkvalitnění přístupu vedoucího pracovníka se upevní nejen výkonnost, ale i stabilita týmu. Vaše firma tak nebude přicházet o kvalitní pracovníky, protože budete vědět, co pro svou práci potřebují a co je pro ně důležité

Motivace pracovního týmu

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.