Motivace pracovního týmu

Kurz na míru

Základní info

2 dny

Motto:
"Aby člověk dosahoval kvalitních výsledků musí mít motivaci. Chcete-li, aby dosahoval kvalitních výsledků pod Vaším vedením, musíte ho umět motivovat.?

Jednou z nejdůležitějších dovedností manažera, či vedoucího pracovního týmu, je umění motivovat svůj tým k plnění úkolů. Lidé, kteří motivují, jsou velmi vzácní. Můžeme někoho přinutit, aby úkol udělal, ale zcela jistě ho nemůžeme přinutit, aby to udělal rád. Právě psychická pohoda vyplývající z ocenění vedoucího je důležitá pro stabilitu týmu.

Účastníci se naučí a natrénují:
Budete umět zjistit, co Vaše spolupracovníky motivuje a jak s těmito informacemi pracovat. Osvojíte si zásady motivace Vašich spolupracovníků tak, aby pod Vaším vedením dosahovali maximálních výkonů.

Firma získá:
V podobě vedoucího pracovníka získá osobnost, která dokáže motivovat tým lidí a povede ho tak, aby efektivně využil jejich pracovní potenciál. Díky zkvalitnění přístupu vedoucího pracovníka se upevní nejen výkonnost, ale i stabilita týmu. Vaše firma tak nebude přicházet o kvalitní pracovníky, protože budete vědět, co pro svou práci potřebují a co je pro ně důležité

Motivace pracovního týmu

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je pět a dvě ? Součet zapište číslicemi.