Coaching Skills for Managers-Introduction/ Základy koučování pro manažery v AJ

Kurz na míru

Základní info

Základy koučování pro manažery

Pro koho je kurz určen: Pro všechny, kdo přímo řídí ostatní zaměstnance a pracovníky a jsou zodpovědní za jejich výsledky. Poskytneme manažerům návod, jak efektivně rozvíjet dovednosti a odborné znalosti svých podřízených.

Umístění: Praha
Délka trvání: 1 den
Datum zahájení: 23. září 2010
Úroveň angličtiny: B2

Obsah:

  • řízení versus koučink
  • co je to koučink?
  • kdy je vhodné použít koučink?

Popis kurzu:
Workshop Vás uvede do problematiky koučinku a jeho možné způsoby aplikace a výhody. Provedeme Vás základními kroky k úspěšnému koučinku. V příjemném a povzbuzujícím prostředí si budete moci vyzkoušet techniky koučování při praktických cvičeních. Školení zahrnuje rovněž prohloubení jazykových znalostí v této oblasti.

V případě potřeby jsme ochotni přizpůsobit obsah a cíl kurzu konkrétním požadavkům našeho klienta. Pro více informací nás prosím kontaktujte na www.northtraining.eu.

Coaching Skills for Managers - Introduction

Audience:

For all those who are responsible for line management of staff but who need support in developing the skills and expertise of their staff more effectively and to mutual benefit.

Duration: 1 day

Levels: B2+

Content:

Managing vs Coaching

What is Coaching?

When is it appropriate to use coaching?

The Techniques of coaching:

  • Building Rapport
  • Active Listening
  • Open and Closed Questions
  • The GROW Framework

The workshop introduces the area of coaching and its possible applications and benefits. The workshop will uncover the essential steps to successful coaching and provide the participants with a safe and encouraging environment in which to practice them. The workshop includes a number of group and pair activities to practice the learning and language included in the workshop.Coaching Skills for Managers-Introduction/ Základy koučování pro manažery v AJ

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.