Autodiagnóza, Autoterapie - šetříme náklady

Kurz na míru

Základní info

Rozsah semináře: 1 den

Popis:
ISP ČR ve spolupráci s British Marketing Services, Czech Republic Group přichází s novou formou poradenství, která znamená významnou poradenskou pomoc podnikům s vynaložením minimálních nákladů. Ukazuje, jak vlastními silami provést prověrku všech činností společnosti a jak vlastními silami provést příslušná nápravná opatření.

Účelem prezentace je seznámit Vás s náplní In House semináře zaměřeného na vlastními silami provedenou prověrku všech činností společnosti (marketing, personalistika, výroba, řízení) a na práci s manuálem Autodiagnóza, obsahujícím na 400 otázek a odpovědí, které prověří rozsah a kvalitu Vašich činností. Autodiagnózou získáte nový nástroj řídící práce znamenající pro podnik významný ekonomický efekt.

Projekt Autoterapie je návod, jak vlastními silami provedete nápravná opatření (reorganizaci, restrukturalizaci) v oblasti marketingu a personalistiky, jak postupovat při vývoji, výrobě a uvedení nového (inovovaného) výrobku na trh a jak zpracovat strategii společnosti jako základní dokument firmy. Autoterapií, realizovanou formou In House semináře, získáte nový nástroj pro zlepšení všech podnikových aktivit.

Autodiagnóza, Autoterapie - šetříme náklady

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je pět a osm ? Součet zapište číslicemi.