Španělský jazyk

Kurz na míru

Základní info

Jazyková škola James Cook Languages nabízí výuku španělštiny na těchto úrovních: začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí a pokročilí.

Specializujeme se na firemní a privátní kurzy, náš tým je však připraven Vám zajistit také tlumočnické, překladatelské a další služby v oblasti cizích jazyků.
Naše kurzy jsou často podle potřeb zákazníka zaměřeny na business, finance, IT atp.Je možno volit četnost lekcí od 2 vyučovacích hodin týdně až po intenzivní výuku.Při přípravě Vašeho kurzu nejprve vyhodnotíme Vaši současnou jazykovou situaci - zjistíme jazykovédovednosti, přání, možnosti a cíle. Poté společně dohodne parametry a organizaci kurzů. Pak všechny získané informacezpracujeme, vyhodnotíme a vybereme lektora z našeho týmu, který pro Vás bude tím nejvhodnějším. Spolu s ním poté kurz koncipujeme a pečlivě připravíme. V průběhu kurzu pak budeme sledovat Vaši spokojenost a pokroky a v případě potřebynavrhneme zlepšení v konkrétních oblastech.Ušetříme mnoho Vašeho času i starostí a zaručíme, že díky našim zkušenostem se pro Vás komunikace v cizích jazycích stane nejen běžnou, ale příjemnou součástí Vašeho života.

Španělský jazyk

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.