London House School of English / Westgate-on-Sea - angličtina

Kurz na míru

Základní info

UMÍSTĚNÍ: škola má své sídlo v tiché residenční čtvrti přímořského městečka Wesgate-on-Sea na východě Anglie. Nabízí pláže se zlatým pískem a širokou škálou možností jak využít volný čas. Město leží jen 25 km od známého města Cantenbury a 100 km od Londýna.

VYBAVENÍ: plně vybavené učebny, samostudovna pro možnost využití ke studiu po vyučování, studentská místnost s TV, videem a kulečníkovým stolem. Najdete zde také malou knihovnu/čítárnu s velkým výběrem knih.

VOLNÝ ČAS: koordinátor pro zábavu nabízí každý týden několik společenských akcí. Během letních měsíců pořádá škola barbecue party na zahradě školy, kde můžete rovněž využít solárně vyhřívaný bazén. Nedaleko školy je tzv.leasure centre, které nabízí bazén, badbinton, kolečkové brusle a aerobic. Golf, tenis a jízda na koni jsou rovněž místními populárními sporty. V programu školy jsou zahrnuty víkendové výlety, video večery, disco, karaoke a quizové večery.

UBYTOVÁNÍ: neděle - sobota.
Hostitelská rodina - polopenze, jednolůžkový pokoj


V CENĚ: kurz dle výběru, hostitelská rodina, polopenze, jednolůžkový pokoj, registrační poplatky, vstupní test, certifikát o absolvování kurzu, info balíček. Učební matriály se kupují na místě za cca 15GBP.TERMÍNY: celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak.

VĚK STUDENTŮ: od 16 let.

KURZY: délka lekce = 60/45 minut.

General English - 20 lekcí obecné angličtiny za týden, pro min. základní znalosti, max. 12 studentů ve skupině.

Intensive English - 30 lekcí obecné angličtiny za týden, pro min. základní znalosti, max. 12 studentů ve skupině.

Business English - 20 lekcí obchodní angličtiny za týden, pro zájemce od Intermediate, max. 12 studentů ve skupině. Nástupní termíny na vyžádání.

Examination Courses - 30 lekcí za týden, speciální programy na 9/11 týdnů. Informace na str.Zkouškové kurzy, 39.

London House School of English / Westgate-on-Sea - angličtina

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.