Firemní jazyková výuka

Kurz na míru

Základní info

Jazyková škola ROGALEWICZ se specializuje na výuku pro podniky a připravuje všechny kurzy přesně na míru podle potřeb zákazníka.

Učíme angličtinu, němčinu, češtinu pro cizince, ruštinu, francouzštinu, ale i všechny další evropské jazyky od srbštiny a norštiny po ukrajinštinu, polštinu nebo latinu.
Připravíme jak základní kurzy všech stupňů, tak konverzační a udržovací kurzy, kurzy odborného jazyka pro všechny profese (např. management, finance, právo, sekretariát, pohostinství, stavebnictví, mistři ve výrobě, telefonistky atd.), přípravné kurzy k našim i zahraničním zkouškám, intenzivní a víkendové kurzy, individuální výuku. Kromě jazykové výuky zajišťuje také překlady a tlumočení.

Našimi lektory jsou kvalifikovaní učitelé. Spolupracujeme s aktivními tlumočníky, překladateli, bývalými i současnými vysokoškolskými učiteli.
Většina našich učitelů má zkušenosti z dlouhodobého pobytu v zahraničí, řada z nich studovala na zahraničních vysokých školách.

Ve výuce se snažíme vyhnout oběma extrémům: na jedné straně klasické "české" metodě zaměřené na perfektní znalost gramatiky bez odpovídajících schopností komunikace s cizincem, na druhé straně různým experimentům, které obvykle vedou pouze k jednostranným znalostem.
Naše výuka je založena na komunikaci s lektorem a na využití moderních zahraničních učebnic.
Vedeme v první řadě k porozumění mluvenému i psanému jazyku a ke schopnosti domluvit se s cizincem.

Naším hlavním znakem je maximální flexibilita. Náš lektor bude docházet přímo na Vaše pracoviště, nebudete tedy mít žádné ztrátové časy.
Při přípravě rozvrhu v co největší míře vyhovíme Vašim přáním na čas a místo výuky.
Umožňujeme jednorázové i trvalé změny v rozvrhu i rušení výuky z provozních důvodů až 24 hodin před termínem.

Škola může zajistit dodávku učebnic a slovníků z vlastního knihkupectví.
Učitelé mají k dispozici rozsáhlou knihovnu doplňkové literatury, zejména na gramatiku, konverzaci, pro jazykové potřeby jednotlivých profesí.

V oblasti cizích jazyků můžeme zajistit veškeré služby pro podniky: jazykový audit firmy, outsourcing jazykových služeb, přípravu na cizojazyčná jednání, výuku, překlady, tlumočení, dodávku literatury.

Firemní jazyková výuka

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je tři a sedm ? Součet zapište číslicemi.