Studium, práce a cestování v Austrálii

 • Místo konání

 • Region:
  Zahraničí
 • Adresa:
  Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Perth, Cairns atd.
 • Termín

 • Od – do:

  Nástup ke studiu je každé pondělí

 • Dny konání:
  Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek
 • Cena *

 • Cena:
  Prosím kontakujte nás pro zpracování cenové nabídky

Popis jazykového kurzu Studium, práce a cestování v Austrálii

Austrálie je ideálním místem pro spojení studia a práce, poznávání a cestování po Austrálii. Studium v Austrálii patří mezi stále populárnější, ročně odjíždí do Austrálie studovat okolo 3000 Čechů a Slováků hned z několika důvodů: klima, pláže, exotika - každý kousek Austrálie je pro Evropana exotický, nádherný a naprosto unikátní svojí různorodostí a rozmanitostí, přijatelná cena – studium v Austrálii je levnější než v ostatních anglicky mluvících zemích, přijatelné životní náklady – díky pracovnímu povolení a nízkým životním nákladům si můžete pobyt užít opravdu naplno, životní styl – první co Vás v Austrálii příjemně překvapí je přátelská, otevřená a pohodová povaha Australanů. Vstřícní a příjemní jsou i lidé v bankách, na úřadech a na policii.

V příloze tohoto kurzu níže najdete katalog Studium, práce a cestování v Austrálii v PDF, ve kterém najdete detailní informace o studijně pracovních pobytech v Austrálii a širokou nabídku škol a kurzů. Uvedené kurzy jsou určeny nejen studentům a čerstvým absolventům, ale také všem, kdo mají zájem rozšířit si své vzdělání a obohatit se o nezapomenutelné zážitky a zkušenosti. Zahájení studia, délku, typ kurzu či programu, intenzitu kurzu, místo pobytu, druh ubytování a další požadavky řešíme individuálně dle přání každého klienta.

Pro získání podrobnějších informací nás prosím kontaktujte a přijměte pozvání ke schůzce v naší kanceláři. 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

S pozdravem za tým agentury STUDYLINE
www.australie-studium.cz

Příloha doplňující popis jazykového kurzu Studium, práce a cestování v Austrálii

Příloha kurzu


Objednat účast na jazykovém kurzu - Studium, práce a cestování v Austrálii
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a pět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace