EduCity.cz již brzy v novém designu!
Prohlédněte si nový vzhled EduCity.cz ještě před jeho oficiálním spuštěním!

Studium angličtiny v Austrálii

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Jazykový kurz na míru

  • ID akce:
    99484

Popis jazykového kurzu na míru Studium angličtiny v Austrálii

Přehled nejžádanějších kurzů :
* General English (GE) - kurzy obecné angličtiny, vhodné pro úplné začátečníky až pokročilé. Zaměřují se na slovní zásobu, psaní a gramatiku, poslech a konverzaci. Začíná se většinou každé pondělí. Na začátku studenti absolvují vstupní test, podle kterého jsou rozděleni na různé úrovně angličtiny. Po ukončení studia obdrží certifikát s výsledky studia. Lze studovat od 2 do 52 týdnů.
* English for Academic Purposes - kurzy akademické angličtiny jsou obvykle přípravou na studium univerzity v některé z anglicky mluvících zemí. Kurzy většinou zahrnují přípravu na složení zkoušek IELTS (International English Language Testing Systém) nebo TOEFL (Test of English as a Foreign Language).
* English for Business Purposes - kurz obchodní angličtiny zaměřený na prohloubení terminologie, psaní obchodní korespondence, výzkumné projekty či prezentace v angličtině. Je zde nutná alespoň středně pokročilá vstupní znalost jazyka.
* Cambridge Preparation (KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC 1, 2, 3) - přípravné kurzy na mezinárodně uznávané "Cambridge" zkoušky. Jedná se o 6 úrovní, mezi nejznámější patří: FCE (First Certificate in English), zkouška se skládá ze čtení, psaní, používání jazyka, poslechu a konverzace (zkušební termín je třikrát ročně: březen, červen, prosinec); CAE (Certificate of Advanced English) a CPE (Certificate of Proficiency in English) jsou určeny velmi pokročilým angličtinářům (zkoušky se konají dvakrát za rok: červen, prosinec). Zkoušky BEC jsou zaměřené na obchodní angličtinu. Populární je také kombinace GE a FCE. Kurzy jsou většinou 10 nebo 12 týdenní.

Zkoušky pro univerzitní studium
* TOEFL (Test of English as a Foreign Language) - jsou požadované u uchazečů o studium na kanadských a amerických univerzitách . Posuzuje se znalost poslechu, psaní a čtení. Hodnocení se udává body v rozmezí 200 - 677. Úspěšnému složení FCE odpovídá 450 dosažených bodů. Zkoušky TOEFL se konají každý měsíc.
* IELTS (Internatioanl English Language Testing System) - zkouška je nutná pro studium některé ze zahraničních univerzit (především Austrálie, Nový Zéland a Velká Británie). Hodnotí se opět čtení, psaní , poslech.
* TOEIC (Test of English for International Communication) - hodnotí se schopnost komunikace v prostředí mezinárodního obchodu. Skládá se z poslechového testu a schopnosti číst. Zkouška probíhá zhruba každý měsíc a stává se stále více uznávanou zkouškou mezi nadnárodními korporacemi, jazykovými školami a dalšími institucemi.