Cambridge Centre / Sydney - angličtina

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Jazykový kurz na míru

  • ID akce:
    75054

Popis jazykového kurzu na míru Cambridge Centre / Sydney - angličtina

OFICIÁLNÍ NÁZEV: Cambridge English Language Centre, Cambridge Business College, Cambridge Information Technology Centre / Sydney

UMÍSTĚNÍ: Nový jižní Wales jeden ze šesti států, kde leží jedno z nejznámějších měst světa, které hostilo v roce 2000 Olympijské hry. Jistě každému se vybaví známé architektonické skvosty jako jsou Opera House a Harbour Bridge na kterém se podílelo i Československo. Každého návštěvníka okouzlí slunné pláže Bondi Beach, Manaly nebo krásná botanická zahrada či ZOO. Právě v tomto neuvěřitelném, multikulturním městě obklopeném řadou národních parků (Blue Mountains, Three Sisters, Hunter Valley, Snowy Mountains) leží škola Cambridge College. Škola se nachází pouze 15 minut od centra města a 6 km od mezinárodního letiště. Do centra města jede od školy 770 autobusů a 230 vlaků. V blízkosti je také velké nákupní středisko ve kterém kromě obchodů, restaurací naleznete také kino, poštu, banku i lékaře. V dosahu školy jsou také dva plavecké stadiony.

VYBAVENÍ: klimatizované, odhlučněné moderně vybavené učebny. Všechny třídy jsou vybaveny TV, videem, kazetovým přehrávačem a projektorem. K dispozici jsou dvě knihovny, kde naleznete také počítače s přístupem na Internet - zdarma, video i audio kazety. Možno využít také lunch room. Škola poskytuje asistenci při hledání zaměstnání a to ZDARMA.

UBYTOVÁNÍ: hostitelská rodina - plná penze (tři jídla denně 7 dní v týdnu).


TERMÍNY:
Intensive English Course
2 x do měsíce - duben a prosinec
3 x do měsíce - leden, únor, březen, červen, červenec, říjen
4 x do měsíce - květen
5 x do měsíce - srpen, listopad
Odborné kurzy - od února 1 x za měsíc.

VĚK STUDENTŮ: od 18 let.

KURZY: délka lekce = 60 minut,

Intensive English Course - kurz obecné angličtiny 25 hodin týdně. Pro všechny stupně pokročilosti. Minimálně 10 týdenní program. Méně než 10 týdnů možno pouze v kombinaci s odborným kurzem.

Odborné Kurzy - zaměřené na Business, Information Technology, Financial Services. Vstupní jazyková úroveň - IELTS 5.00 pro odborné kurzy - Certificate III, IV. IELTS 5.5 pro odborné kurzy - Diploma.