KURZ LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ AJ PRO DĚTI – 7. A 8. TŘÍDA + elearning ZDARMA

 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
  Hybešova 981 691 23 Pohořelice CZ
 • Termín

 • Termín zahájení:
  19.8.2019
 • Termín ukončení:
  23.8.2019
 • Od – do:
  Kurz probíhá Hotel Le Cafe celkem 5 dní vždy v Po,Út,St,Čt,Pá 9:00 - 11:45
 • Cena *

 • Cena:
  1690 Kč + 0% DPH
 • Popis ceny:

Popis jazykového kurzu KURZ LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ AJ PRO DĚTI – 7. A 8. TŘÍDA + elearning ZDARMA

Prázdniny jsou ideální dobou, kdy lze výborně skloubit příjemné s užitečným. Prázdninová výuka znamená studium bez stresu a strachu ze špatných známek, setkání s kamarády, užitečně strávený čas. Je pravdou, že děti mají anglický jazyk během celého školního roku, je však školní výuka dostatečně intenzivní? Dá Vašemu dítěti vše, co potřebuje? Není výuka zaměřena spíše na biflování slovíček a gramatických struktur a nezapomíná se tak trochu na to, že je třeba, aby dítě dokázalo především jazyk aktivně používat, mluvit, komunikovat? Nebrzdí ji zbytečně slabší studenti a vysoký počet dětí ve třídě? Nezapomenou děti během dvouměsíčního volna většinu toho, co se během školního roku naučili? Pokud si někdy kladete tyto otázky, máme pro Vás řešení. Naši zkušení vysokoškolsky vzdělaní lektoři s praxí ve výuce dětí i dospělých dokáží dětem v jejich studiu jazyka hodně pomoci.

Bližší informace o kurzu KURZ LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ AJ PRO DĚTI – 7. A 8. TŘÍDA + elearning ZDARMA získáte na adrese: https://orangeacademy.cz/jazykove-kurzy/anglicky-jazyk-pro-deti-7-8-trida

Termíny pro kurz Kurz Letní intenzivní kurz AJ pro děti – 7. a 8. třída

 • 19.8.2019 - 23.8.2019 Pohořelice - Kurz probíhá Hotel Le Cafe celkem 5 dní vždy v Po,Út,St,Čt,Pá 9:00 - 11:45
 • 19.8.2019 - 23.8.2019 Zastávka u Brna - Kurz probíhá celkem 5 dní vždy v Po,Út,St,Čt,Pá 9:00 - 11:45


Objednat účast na jazykovém kurzu - KURZ LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ AJ PRO DĚTI – 7. A 8. TŘÍDA + elearning ZDARMA
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace