firemné jazykové kurzy

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  u klienta
 • Termín

 • Od – do:

  kurz šité na mieru

 • Dny konání:
  Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek
 • Cena *

 • Cena:
  Kontaktujte nás.

Popis jazykového kurzu firemné jazykové kurzy

Naša jazyková škola poskytuje komplexné jazykové projekty, ktoré zahŕňajú celú administratívu od vstupného testovania až po odovzdanie certifikátov a lingvistických profilov. Zabezpečujeme jazykové kurzy v: anglickom, nemeckom, španielskom aj slovenskom jazyku na všetkých jazykových úrovniach a vo všetkých oblastiach odbornosti. Na Slovensku úspešne spolupracujeme s viac ako 60-timi slovenskými a zahraničnými spoločnosťami. Okrem Bratislavy prebieha firemná výučba aj v iných mestách Slovenska.Objednat účast na jazykovém kurzu - firemné jazykové kurzy
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.