Bc. Marie Vlachová, vedoucí divize Vývoj a marketing, 1. VOX a.s.

Rozhovor s Bc. Marií Vlachovou, vedoucí divize Vývoj a marketing, 1. VOX a.s.

28.1.2010 - PR článek

Bc. Marie Vlachová vystudovala Bankovní institut v Praze, auditor jakosti ISO 9001:2000. Od roku 2002 nastoupila na pozici vedoucího divize "Vývoj a obchod" ve významné české vzdělávací společnosti 1. VOX a.s. Po dílčí restrukturalizaci v druhé polovině roku 2003 zastává funkci vedoucí divize "Vývoj a marketing". Je členem rady vedení a redakční rady.

Na stránkách EduCity již dříve představila vzdělávací agenturu VOX její majitelka Ing. Zdenka Vostrovská, proto bych se ráda zaměřila konkrétně jen na Vámi pořádané konference a workshopy, o kterých zatím nebyla řeč. Kdy se Vaše společnost VOX rozhodla začít pořádat konference a co ji k tomu vedlo?

Konference jsme začali pořádat přibližně v roce 1994-5. Vedla nás k tomu poptávka našich klientů, kteří projevili zájem setkávat se nad odbornými problémy pod záštitou naší vzdělávací agentury. Navíc je samozřejmě každá takováto akce marketingovou podporou image 1. VOX a.s.

 

Jaké konference a workshopy zatím proběhly, které byly obzvláště zdařilé?

Každé pololetí přibližně tři konference, za obzvlášť zdařilé osobně považuji konference "Správa daní a poplatků", "Lidské zdroje ve veřejné a státní správě", "Kolektivní vyjednávání po vstupu ČR do EU", "E-learningové konference", "Soutěžní právo aneb ochrana hospodářské soutěže"....a mnoho dalších.

 

Co chystáte v nejbližší budoucnosti?

V rámci "Března měsíce Internetu" pořádáme ve spolupráci se společností SEMIS, s.r.o. konferenci na téma "E-learning v současném vzdělávání", což je již pátý ročník této úspěšné akce.

 

Odlišují se nějak Vámi pořádané akce od ostatních?

Pokud mohu posoudit, jsou více osobní a lidské. Není naší snahou vyvolávat mezi našimi posluchači neosobní, strohé vztahy a uvádět je do přespříliš formálního prostředí.

 

Držíte se při pořádání konferencí a workshopů nějakého obecného kréda?

Kréda? Pokud správně chápu otázku, mohu odpovědět: Kvalita, spokojený klient a jako bonus - podpora veřejné diskuze.

 

Kdo a jak určuje témata konferencí?

Témata konferencí určují po důkladné analýze trhu a po projednání s předsedkyní představenstva Ing. Zdenkou Vostrovskou, CSc., jednotliví manažeři, dle oborů, kterými se při tvorbě produktové nabídky zabývají.

 

Jaká konference nebo workshop se Vám osobně nejvíce líbil a proč?

Nejvíce mne osobně zaujala konference "Přímý marketing", která se konala v listopadu loňského roku. Líbila se mi zejména proto, že se přímo dotýká mé pracovní činnosti v marketingu.

 

Kde se účastníci o konferencích dozvídají, jak je prezentujete?

Na našich webových stránkách, propagačních materiálech a inzerci v odborných periodikách. Naše programy také prezentují mediální partneři těchto konferencí.

 

Chtěla byste ještě něco dodat?

Chtěla bych požádat návštěvníky serveru EduCity o zaslání námětů na další odborné akce, které dle jejich názorů v nabídce vzdělávacích agentur chybí.

 

 

Děkuji za rozhovor.

 

Bára Aubrechtová, bara.aubrechtova@insite.cz

 

 

Doplňující otázky:

 

Oblíbený autor, kniha: E. Zola, J. Verne, I. Asimov
Oblíbená hudba (nebo skupina, zpěvák/zpěvačka): nemám
Oblíbená činnost: četba
Kam byste se chtěl/a podívat: na Nový Zéland
Na co se těšíte: na důchod
Čeho se bojíte: války
Váš největší pracovní úspěch: ještě mne čeká
Vaše motto: nemám
Oblíbený nápoj: voda
Oblíbená rozhlasová stanice: KISS 98
Oblíbené periodikum: Týden, Reflex, Mladý svět
Oblíbený server: ČTK, i-DNES, Verlag Dashofer
Kým nebo čím byste chtěl/a být v příštím životě: orlem v reklamě na nejmenovanou minerálku

 

Marie Vlachová - Vedoucí oddělení veřejného vzdělávání ve společnosti 1. VOX a.s.


Tento rozhovor byl připraven ve spolupráci s firmou:

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.Další informace Vám rádi poskytneme prostřednictvím EduCity, prosíme kontaktujte p. Bartičku info@educity.cz nebo na tel. (+420) 222 744 111

Vytisknout rozhovor
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace