Personální poradenství

Poradenství

Základní info

Personální poradenství
Služby v oblasti personálního poradenství, které EKI svým klientům nabízí, se zaměřují především na výběr nových zaměstnanců, včetně doporučení optimální formy jejich adaptace na nové pracovní prostředí, na vytváření programů kariérního růstu a na hodnotící a motivační programy.

Tvorba motivačních plánů
Jeden z faktorů ohrožujících růst firmy jsou nemotivovaní zaměstnanci. Každý zaměstnavatel, kterému leží na srdci rozvoj firmy, optimální pracovní nasazení a spokojenost zaměstnanců, by měl zahrnovat do svých plánů tvorbu a rozvoj motivačních plánů. Motivační plán by měl na jednu stranu zohledňovat specifika každého zaměstnance, na stranu druhou by měl obsahovat i určité univerzální mechanismy podporující identifikaci zaměstnance s firmou. Specialisté EKI připraví pro Vaši firmu motivační programy šité na míru.


Průzkum pracovní spokojenosti
Podívá-li se šéf do stabilně usměvavé tváře svého podřízeného, může velmi snadno podlehnout mylnému dojmu, že i všichni ostatní zaměstnanci jsou spokojeni a vše ve firmě běží jak dobře namazaný stroj. Častokrát je ovšem opak pravdou. Usměvavá tvář může také zakrývat rozpaky z pracovního klimatu a strach ze ztráty zaměstnání. Specialisté EKI připraví firmám dotazníky šité na míru jejím specifickým potřebám, provedou dotazníkové šetření pracovní spokojenosti a na základě výsledků doporučí další postup ve vedení a rozvoji zaměstnanců. Průzkumy pracovní spokojenosti patří k moderním metodám psychologie práce a personalistiky. Většina zaměstnanců jejich realizaci považuje za známku progresivity svého zaměstnavatele.

Personální poradenství

Vybraný termín:

Cena

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je osm a devět ? Součet zapište číslicemi.