EduCity.cz již brzy v novém designu!
Prohlédněte si nový vzhled EduCity.cz ještě před jeho oficiálním spuštěním!

ISO/IEC 27001

Popis poradenství ISO/IEC 27001

ČSN ISO/IEC 27001 Systémy managementu bezpečnosti informací

Nabízíme Vám poradenskou činnost v oblasti zavedení, udržování a zlepšování systému managementu bezpečnosti informací a informačních technologií dle normy ČSN ISO/IEC 27001 Informační technologie – Bezpečnostní techniky – Systémy managementu bezpečnosti informací – Požadavky.

V případě, že si pro spolupráci vyberete naši společnost, je možné si zvolit individuální požadavky na poskytovanou službu. Zajišťujeme komplexní služby přípravy certifikace včetně poradenství, vzdělávání zaměstnanců na různé úrovni řízení, provedení auditů ve spolupráci s týmem interních auditorů organizace, průběžnou aktualizaci právních předpisů a poskytování průběžné osobní a elektronické komunikace k problémovým oblastem.

 

REFERENCE V OBLASTI PŘÍPRAVY ORGANIZACE K CERTIFIKACI A VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ VÁM RÁDI POSKYTNEME. PROSÍM UPŘESNĚTE V JAKÉ OBLASTI POTŘEBUJETE REFERENCE DOLOŽIT.

NAPIŠTE NÁM NA: info@systemy-jakosti.cz

PRO OSOBNÍ KONZULTACI KONTAKTUJTE NAŠI KANCELÁŘ 566 620 261

Kontaktovat dodavatele poradenství
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a sedm ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.