EduCity.cz již brzy v novém designu!
Prohlédněte si nový vzhled EduCity.cz ještě před jeho oficiálním spuštěním!

ISO/IEC 17025

Popis poradenství ISO/IEC 17025

ČSN EN ISO/IEC 17025 Zkušební a kalibrační laboratoře

Nabízíme Vám poradenskou činnost v oblasti zavedení, udržování a zlepšování systému managementu kvality ve zkušební nebo kalibrační laboratoři dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025 Posuzování shody - Všeobecné požadavky na způsobilost zkušebních a kalibračních laboratoří.

V případě, že si pro spolupráci vyberete naši společnost, je možné si zvolit individuální požadavky na poskytovanou službu. Zajišťujeme komplexní služby přípravy akreditace včetně poradenství, vzdělávání zaměstnanců na různé úrovni řízení, provedení auditů ve spolupráci s týmem interních auditorů laboratoře, průběžnou aktualizaci právních předpisů a poskytování průběžné osobní a elektronické komunikace k problémovým oblastem.

 

REFERENCE V OBLASTI PŘÍPRAVY AKREDITACE LABORATOŘE A VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ VÁM RÁDI POSKYTNEME. PROSÍM UPŘESNĚTE V JAKÉ OBLASTI POTŘEBUJETE REFERENCE DOLOŽIT.

NAPIŠTE NÁM NA: info@systemy-jakosti.cz

PRO OSOBNÍ KONZULTACI KONTAKTUJTE NAŠI KANCELÁŘ.

Kontaktovat dodavatele poradenství
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a devět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.