EduCity.cz již brzy v novém designu!
Prohlédněte si nový vzhled EduCity.cz ještě před jeho oficiálním spuštěním!

ISO/IEC 17020

Popis poradenství ISO/IEC 17020

ČSN EN ISO/IEC 17020 Orgány provádějící inspekci

Nabízíme Vám poradenskou činnost v oblasti zavedení a udržování systému managementu kvality dle normy ČSN EN ISO/IEC 17020 Posuzování shody - Všeobecná kritéria pro činnost různých typů orgánů provádějících inspekci. Zvláštní pozornost věnujeme prokázání nestrannosti, nezávislosti a věrohodnosti orgánu provádějícího inspekci.

V případě, že si pro spolupráci vyberete naši společnost, je možné si zvolit individuální požadavky na poskytovanou službu. Zajišťujeme komplexní služby přípravy akreditace včetně poradenství, vzdělávání zaměstnanců na různé úrovni řízení, provedení auditů ve spolupráci s týmem interních auditorů laboratoře, průběžnou aktualizaci právních předpisů a poskytování průběžné osobní a elektronické komunikace k problémovým oblastem.

 

REFERENCE V OBLASTI PŘÍPRAVY AKREDITACE LABORATOŘE A VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ VÁM RÁDI POSKYTNEME. PROSÍM UPŘESNĚTE V JAKÉ OBLASTI POTŘEBUJETE REFERENCE DOLOŽIT.

NAPIŠTE NÁM NA: info@systemy-jakosti.cz

PRO OSOBNÍ KONZULTACI KONTAKTUJTE NAŠI KANCELÁŘ 566 620 261

Kontaktovat dodavatele poradenství
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a pět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.