EduCity.cz již brzy v novém designu!
Prohlédněte si nový vzhled EduCity.cz ještě před jeho oficiálním spuštěním!

ISO 22000

Popis poradenství ISO 22000

ČSN EN ISO 22000 Systémy managementu bezpečnosti potravin

Nabízíme Vám poradenskou činnost v oblasti zavedení, udržování, validace, ověřování a zlepšování systému managementu bezpečnosti potravin dle normy ČSN EN ISO 22000 Systémy managementu bezpečnosti potravin - Požadavky na organizaci v potravinovém řetězci.

V případě, že si pro spolupráci vyberete naši společnost, je možné si zvolit individuální požadavky na poskytovanou službu. Zajišťujeme komplexní služby přípravy certifikace včetně poradenství, vzdělávání zaměstnanců na různé úrovni řízení, provedení auditů ve spolupráci s týmem interních auditorů organizace, průběžnou aktualizaci právních předpisů a poskytování průběžné osobní a elektronické komunikace k problémovým oblastem.

 

REFERENCE V OBLASTI PŘÍPRAVY ORGANIZACE K CERTIFIKACI A VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ VÁM RÁDI POSKYTNEME. PROSÍM UPŘESNĚTE V JAKÉ OBLASTI POTŘEBUJETE REFERENCE DOLOŽIT.

NAPIŠTE NÁM NA: info@systemy-jakosti.cz

PRO OSOBNÍ KONZULTACI KONTAKTUJTE NAŠI KANCELÁŘ 566 620  261

Kontaktovat dodavatele poradenství
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a osm ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.