Technická čistota - Odborná príprava Audítorov – CAE® licencovaný kurz

 • Lektor

 • Popis

  Odborný garant:

  Ing. Róbert Jánošík – Certifikovaný Cleanliness Auditor  - CAE®  

     (Reg. Nr.: CAE-3105-A0002)

 • Místo konání

 • Region:
  Žilinský kraj
 • Adresa:
  Filter Technik Slovakia s.r.o., Štrková 578/4, 01009 Žilina

Popis kurzu Technická čistota - Odborná príprava Audítorov – CAE® licencovaný kurz

Odborná príprava Audítorov čistoty pod záštitou licencovaných kurzov CAE®, prestavuje, garantovanú prípravu Certifikovaných Audítorov čistoty s medzinárodnou validitou.

Príprava Audítorov čistoty, je zameraná na výkon internýchexterných auditov pre efektívne monitorovanie systému Technickej čistoty v príslušnom priemyselnom odvetví (automobilový priemysel, farmaceutický priemysel, výroba medicínskych pomôcok, atď.), kde prítomnosť kontaminácie má výrazný vplyv na špecifické charakteristiky produktov a kontaminácia môže ovplyvňovať bezpečnosť, funkčnosť, spoľahlivosť, životnosť a kvalitu produkcie a služieb.

Požiadavky na výkon Auditov čistoty sú uvádzané v normách ISO 13 485 (Systému manažérstva kvality zdravotníckych pomôcok), ZVEI - Technical Cleanliness in Electrical Engineering, ISO 14644, štandardoch  prípadne odvetvových špecifikáciách  – QV 11 111, STD 107-0002, RENAULT 34 - 07 – 006, atď.

Prostredníctvom licencovaného kurzu budú účastníci oboznámení s požiadavkami medzinárodnej normy ISO 19011:2018 pre výkon auditovania manažérskych systémov ako aj výkonu Auditov podľa požiadaviek na Technickú čistotu (VDA, FED STD 209, AS 9100 a požiadaviek ISO).

Cieľom je získať znalosti potrebné pre plánovanie a výkon auditov čistoty, monitorovanie rizikových faktorov ovplyvňujúcich kontamináciu a výkon odberu vzoriek a monitoringu kontaminácie podľa medzinárodných štandardov.

Po úspešnom absolvovaní odbornej prípravy účastník získa licencovaný CEA®  certifikát Audítor čistoty  a Kartu audítora „Certified Cleanliness Auditor“. Certifikát má medzinárodnú validitu.

Video doplňující kurz Technická čistota - Odborná príprava Audítorov – CAE® licencovaný kurz

Objednat účast na kurzu - Technická čistota - Odborná príprava Audítorov – CAE® licencovaný kurz
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a dvě ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.