Au pair pobyty v USA a Evropě

 • Místo konání

 • Region:
  Zahraničí
 • Adresa:
  USA, Velké Británie, Irsko, Nizozemsko, Švédsko, Německo, Rakousko, Francie, Španělsko, Itálie
 • Termín

 • Od – do:

  Termíny nástupů do au pair programů jsou celoročně

 • Cena *

 • Cena:
  Prosím kontakujte nás pro zpracování cenové nabídky

Popis kurzu Au pair pobyty v USA a Evropě

Au pair pobyt v zahraničí je jedinečnou příležitostí jak vycestovat při nejnižších počátečních nákladech. Au pair je hostem rodiny, kterému je zajištěno ubytování ve vlastním pokoji, plná penze, týdenní kapesné, možnost studia jazyka a zázemí hostitelské rodiny. Na oplátku au pair rodině pomáhá s dětmi a domácími pracemi. Au pair si vybírá rodinu, která nejvíce vyhovuje jejím požadavkům a schopnostem. Au pair tak získá týdenní kapesné, kontakt s jinou kulturou, rozvinete svou nezávislost, zdokonalí se v jazyce a zlepší si vyhlídky na kvalitní a dobře placené zaměstnání po návratu. S au pair pobytem získáte skvělou životní zkušenost!

Program Au pair v USA je garantován vládou a je více monitorován. Program Au pair v USA zajišťujeme ve spolupráci s agenturou Au Pair in America. Nároky a požadavky na žadatelky tohoto programu jsou vyšší než na au pair pobyty v Evropě. Au pair musí disponovat minimálně středně pokročilou úrovní angličtiny, odpovídajícím vzděláním nebo zkušenostmi s péčí o děti, ukončeným středoškolským nebo vysokoškolským vzděláním, řidičským průkazem a dobrým zdravotním stavem. Je též nutno zvládnout bez problémů několikaminutový telefonický rozhovor s rodinou. Naše klientky umisťujeme většinou v době od šesti do osmi týdnů od podání žádosti. Odměnou je roční příjem přes 200 tis. Kč za rok.

Pro detailnější informace nás kontaktujte a přijměte pozvání k informativní schůzce v naší kanceláři.

S pozdravem tým agentury STUDYLINE
www.studyline.cz 

Příloha doplňující kurz Au pair pobyty v USA a Evropě

Příloha kurzu
Objednat účast na kurzu - Au pair pobyty v USA a Evropě
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.