Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Interní auditor kvality v automotive

Kurzem Vás provede Věra Komrsová Je absolventkou SPŠCH, oborů Analytická chemie a Ekologie krajiny Praha, dále studovala na Univerzitě Pardubice. Má za sebou dlouhodobou odbornou praxi, během které z titulu funkce PVJ v organizaci zaváděla a udržovala systém managementu jakosti. Po absolvování dalšího odborného výcviku v oboru jakosti získala certifikáty QM a QA EOQ, Manažer CSR. Je certifikovanou lektorkou dalšího vzdělávání AIVD. V současné době pracuje jako nezávislá poradkyně a auditorka systémů managementu kvality a environmentu a lektorsky působí v kurzech managementu kvality včetně prostředí IATF 16949. (Více o lektorovi)

Kurzem Vás provede Ing. Ludvík Filip Je absolventem SPŠ stavební v Brně a během svého života prošel pozicemi ve firmách na všech úrovních od dělníka až po ředitele. V roce 2011 ukončil bakalářské vzdělání v oboru Manažerská ekonomika, které v r. 2014 rozšířil o magisterské studium Obchod a marketing. Působí jako poradce, konzultant, lektor, auditor a hodnotitel Národní ceny kvality ČR, přednáší na Vysoké škole finanční a správní Praha předměty Řízení kvality a Řízení podniku. Je držitelem personálního certifikátu Manažer kvality, manažer EMS, Lead auditor kvality a Hodnotitel Národní ceny kvality ČR. Je certifikovaným lektorem dalšího vzdělávání AIVD. (Více o lektorovi)

Základní info

Popis kurzu

Cíle kurzu

Poskytnout základní výcvik o rozsahu 24 hodin budoucím interním auditorům kvality v automobilovém průmyslu, naučit je plánovat, provádět a vyhodnocovat audity systém u managementu kvality podle normy ČSN EN ISO 19011:2018.

Určeno pro

Pracovníkům certifikovaných firem působících v automobilovém průmyslu, kteří jsou nebo budou zařazeni do funkce interního auditora kvality.

Obsah kurzu


 • Kvalita a systémy jejího zabezpečování

 • Vysvětlení procesního přístupu jako základního principu norem ISO řady 9000

 • Systémy managementu kvality – Požadavky. Výklad normy ČSN EN ISO 9001:2016

 • Norma ČSN EN ISO 19011:2018 – Směrnice pro auditování systému managementu a její aplikace v praxi (plánování, příprava, provádění a vyhodnocování interních auditů)

 • Nejdůležitější požadavky na kvalitu u dodavatelů automobilového průmyslu (rámcový obsah IATF 16949:2016)

 • Zkušenosti se zaváděním a auditováním systémů managementu kvality v praxi

 • Výcvik auditování na případových studiích a praktických příkladech

Poznámka


 1. den 08:30 – 09:00 Prezence

  09:00 – 17:00 Odborný program

 2. den 08:00 – 16:00 Odborný program

 3. den 08:00 – 16,00  Odborný program


Během programu bude účastníkům podáno občerstvení (káva, čaj, minerálka, chlebíčky, ovoce, zákusek).


Kurz je možno realizovat jako podnikový přímo u zákazníka se zaměřením na jeho vlastní problematiku. Nabídku (vč. možnosti provedení on-line) na vyžádání rádi zpracujeme.


Na tento základní navazuje nástavbový kurz Interní auditor IATF 16949:2016 o rozsahu 16 hodin.


Kurz je možno realizovat jako podnikový přímo u zákazníka se zaměřením na jeho vlastní problematiku. Nabídku na vyžádání rádi zpracujeme.


Kurz je zakončen závěrečným testem, po jehož úspěšném absolvování bude účastníkům vystaveno OSVĚDČENÍ s uvedením rozsahu 24 hodin a obsahové náplně kurzu.

Interní auditor kvality v automotive

Vybraný termín:

19.6.2023 –  21.6.2023  Královéhradecký kraj

Cena
9 400 Kč + 21% DPH

Termíny kurzu

Královéhradecký kraj
Královéhradecký kraj

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a dvě ? Součet zapište číslicemi.