Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Audit procesu podle VDA 6.3

Kurzem Vás provede Ing. Jiří Láska Absolvoval Vysokou školu strojní a textilní v Liberci v oboru obrábění a montáž. Již v diplomové práci se zaměřil na aplikaci metody FMEA. Má dlouholetou praxi ve strojírenských podnicích automobilového průmyslu na pozici vedoucího jakosti. Zaměřil se na implementaci, rozvoj a řízení kvality v těchto závodech. Spolupracoval na zavádění nových výrobních programů pro automobilky AUDI, Škoda, Bentley, Daimler, Toyota, Honda, Suzuki. V řadě odborných kurzů získal mnoho zkušeností, které aplikoval do praxe. Absolvoval kurz Manažera jakosti, interního auditora pro ISO 9001, ISO/TS 16949 a ISO 14001, externího auditora, G8D metodiku, Design of Experiments, interního lektora, odpovědnost za výrobek, Lean manufacturing, Six Sigma – Green Belt a procesní auditor dle VDA 6.3. Ve firmách působil i jako interní školitel. V dnešní době působí jako externí poradce a interim manažer. (Více o lektorovi)

Základní info

Popis kurzu

Cíle kurzu

Seznámit se s metodikou auditu procesu podle VDA 6.3 a praktickými zkušenostmi z provádění těchto auditů ve výrobních firmách dodavatelů automobilového průmyslu. Pochopit funkci a možnosti využití (někdy bohužel i „zneužití“) tohoto druhu auditu.

Určeno pro

Manažerům kvality, pracovníkům útvarů zabezpečování kvality, útvarů rozvoje dodavatelů, auditorům kvality a všem pracovníkům ve výrobě, kteří se mohou při auditech procesu vyskytnout – mistry nebo teamleadery počínaje.


Zvláště vhodné pro dodavatele automobilového průmyslu.

Obsah kurzu


  • Systém managementu kvality, procesní přístup, různé druhy auditů kvality a možnosti jejich použití

  • Požadavky na audit procesu, vyplývající z předpisu pro dodavatele automobilového průmyslu VDA 6.3

  • Požadavky na auditory procesu, kvalifikace auditorů

  • Používání katalogu otázek

  • Hodnotící formuláře a přehledy

  • Seznámení s metodikou auditu procesu podle VDA 6.3 při praktickém použití

  • Praktické zkušenosti s prováděním procesních auditů podle VDA 6.3 ve firmách dodavatelů automobilového průmyslu

Poznámka

08:30 – 09:00 Prezence

09:00 – 17:00 Odborný program


Během programu bude účastníkům podáno občerstvení (káva, čaj, minerálka, chlebíčky, ovoce, zákusek).


Kurz je možno realizovat jako podnikový přímo u zákazníka se zaměřením na jeho vlastní problematiku. Nabídku na vyžádání rádi zpracujeme.


Kurz nenahrazuje licenční vzdělávání ve smyslu požadavků VDA. Je určen vyloženě praktické potřebě získání užitečných a praxí ověřených informací, které přepisy pro dodavatele automobilového průmyslu obsahují. Jejich znalostí lze pak často zabránit zbytečným problémům se zákazníky z hlediska kvality dodávek.Účastníkům bude vystaveno OSVĚDČENÍ o absolvování s uvedením rozsahu 8 hodin a obsahové náplně kurzu.

Audit procesu podle VDA 6.3

Vybraný termín:

3.4.2023  Královéhradecký kraj

Cena
4 800 Kč + 21% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a tři ? Součet zapište číslicemi.