Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

APQP a PPAP (1 den)

Kurzem Vás provede Ing. Michal Bohuš, Ph.D.

Základní info

Hlavním cílem semináře je seznámit účastníky s obsahem APQP a požadavky na PPAP a PSW, s pravidly, které se musí používat na všech interních a externích výrobních místech organizace.

Proces schvalování dílů do sériové výroby (PPAP) stanovuje generické požadavky na schvalování dílů do sériové výroby – proces vzorkování. Účelem PPAP je určit, zda organizace správně rozumí všem požadavkům zákaznických specifikací a zda výrobní proces je kapacitně

 APQP (Advanced Product Quality Planning) - je rámec, soustava postupů a technik použitých při vývoji výrobků zejména v sektoru průmyslu a výroby.  APQP je koncept hodně podobný konceptu Design for Six Sigma (DFSS) a je odvozený z normy řady QS 9000. Na rozdíl od celé řady metod kvality s japonskými kořeny, APQP má své kořeny v USA. 

 

PRO KOHO JE URČEN: 

Seminář je určen manažerům kvality, projektovým a výrobním manažerům, pracovníkům vývoje, konstrukce, technologie, servisu a dalším odpovědným pracovníkům za procesy – všem odborným funkcím v organizaci, podílejících se na vzorkování.

 

ČAS: 1denní seminář od 08:30 - do 16:00

POŽADAVKY: bez podmínek

MÍSTO: dle požadavku objednavatele nebo v provozovně ELUKA s platným servisem

PROVOZOVNA: ELUKA – Písecká 904/2, 386 01 Strakonice (vedle Mountfieldu)

 

DALŠÍ INFORMACE: 

Všechny reservace jsou nejdříve ověřeny z hlediska dostupnosti. Faktura je vystavena až v případě skutečné realizace semináře.

APQP a PPAP (1 den)

Vybraný termín:

19.1.2022  Strakonice
20:30 – 16:00 hod.

Cena
3150 Kč + 21 % DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je šest a devět ? Součet zapište číslicemi.