SU-JOK

kurz

Základní info

Zájmový kurz s teoreticko-praktickou výuku SU-JOK (čti Su džok) ve dvojicích vede zkušená rehabilitační lékařka MUDr.Andrea Málková.
Terapii SU JOK objevil jihokorejský vědec prof.Park Jae Woo (čti Pák dže vu) nejen jako léčebnou metodu, ali i jako způsob poznání základních životních zákonů, který vytváří spojení mezi klasickou západní vědou a poznatky východní medicíny. Tělo člověka je forma života, která je malým dobře zharmonizovaným vesmírem a zrcadlí svůj zdravotní stav na rukou a na nohou. Na základě tohoto systému zrcadlení - systému podobnosti - můžeme účinně a jednoduše poskytovat pomoc.
SU znamená korejsky ruka po zápěstí a JOK noha po kotníky. Ruce a nohy slouží jako řídící pulty určené k ovlivňování lidského zdraví, jako malé kliniky, které léčí tělesné nemoci přírodním způsobem. Prozkoumáme-li pozorně, jak ruce a nohy napodobují stavbu našeho těla, pochopíme mechanismus těchto léčebných systémů a jsme schopni určit body a oblasti, které je třeba v případě vzniku nemoci stimulovat tlakem, magnetem, semeny, teplem atd. Ruce a nohy obsahují vůli k vyléčení, která dává člověku možnost využít tohoto harmonizujícího daru a uzdravit se. Kdo se naučí tomuto jednoduchému systému, může odvracet a léčit své choroby, samostatně si udržovat zdraví, žít radostně a pokojně.

Hlavní přednosti terapie Su Jok:
- vysoká účinnost - při správném použití se výrazný účinek dostavuje často ihned nebo za několik minut
- naprostá bezpečnost - nesprávné použití neuškodí, je pouze neúčinné (jde o přírodní léčebný systém)
- všestrannost - touto metodou lze léčit kteroukoliv část těla, orgán, kloub apod.
- dostupnost - kdo pochopí, může ji používat celý život
- jednoduchost - vaše ruka a vědomosti jsou vždy s vámi a nástroj vhodný k léčení se vždy najde

SU-JOK

Vybraný termín:

 Jihomoravský kraj

Cena
1920 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a šest ? Součet zapište číslicemi.